EGE ve Akdeniz Turları

EGE ve Akdeniz Turları

Ege ve Akdeniz Tatili

Ege ve Akdeniz turu bu bölgelerin büyüleyici doğal güzellikleri, her biri birer tarihi hazine olan antik kentleri, muhteşem sahilleri, masmavi koyları ile insan yapımı antik harikaları ve doğa olaylarını harmanlayan özel turlardır..
Benzer düşüncelere sahip gezginlerle birlikte seyahat etmek, paylaşmak ve yeni anılar kazanmak için Kişilere özel En uygun Ege Turları,  Ankara çıkışlı Ege Akdeniz Turu Ankara çıkışlı seçeneklerinden biri mutlaka sizin için.
Alsero Turizm'in 1996 dan bu yana olan güvenilirliği ve deneyimi ile Ege ve Akdeniz'de bir yolculuğa çıkın ve antik kentleri, güzel plajları ve saklı koyları keşfedin.
Gruplara veya kişiye  özel Ege Akdeniz turu 2024  programları ile  Ege Akdeniz turları İstanbul çıkışlı otobüslü veya özel grup uçaklı programları tercih edebilirsiniz. Yaklaşan tatil sezonu için otobüs veya özel grup uçağı programlarından biri mutlaka sizin içindir. Ege ve Akdeniz turlarımız, antik tarihi, büyüleyici doğal güzellikleri ve etkileyici insan yapımı harikaları mükemmel bir şekilde harmanlamaktadır. Ege Akdeniz tur fiyatları bütçenize ve tercihlerinize uygun seçeneklerden birisi mutlaka sizin için. Çanakkale, Truva, Bergama, Efes, Pamukkale, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Dalyan, Köyceğiz, Kaş, Kekova, Antalya gibi yerleri ziyaret ederek tarihin içine dalın ve aynı fikirdeki gezginlerle unutulmaz anılar yaratın.


Ege Turları

Türkiye'nin batı ve güney kıyılarını okşayan masmavi sular tüm bölgeye adını vermiş. Bu topraklar bir zamanlar dünyanın en iyi matematikçilerinin, bilim adamlarının, mimarlarının ve heykeltıraşlarının çıktığı birçok büyük medeniyete, imparatorluğa ve devlete ev sahipliği yapmıştır.

Bugün bir açık hava müzesi gibi yayılmış bölgenin kalıntıları arasında dolaşan bir ziyaretçi, bu toprakların bir zamanlar medeniyetlerin beşiği olduğunu, çağlar boyunca hayranlık uyandırdığını hissedebiliyor. Gerçekten de, Türkiye'nin Ege kıyıları, dünyanın en zengin tarihi şehir koleksiyonunu kapsamaktadır.

 

Akdeniz Turları

Dünyanın en güzel bölgelerinden biri olan Türkiye'nin Akdeniz kıyılarında, Sekiz ay yüzme imkanı sunan kumlu plajları, sakin manzaraları, tarihi ve tarih öncesi yerlerinden oluşan büyük yığınıyla şaşırtıcı bir çeşitlilik sunuyor. Sagalassos, Perge, Aspendos, Myra, Demre, Kaş, Pamfilya, Xanthos, Kekova Batık şehir, Patara, Termesos ve benzeri Antik kentler ‘in bazıları UNESCO Dünya mirası listesinde yer alan muhteşem yeryüzü hazineleridir. Akdeniz turu programı bu muhteşem güzelliklerin bazılarını ziyaret etme imkanı sunar.

Yat Turu Ege Koyları

Mavi Yolculuk; Bodrum-Antalya arasındaki bölge yatçılar ve bölgenin klasik guletlerinden birini kiralamak isteyen ziyaretçiler için en önemli destinasyondur.  Göcek, Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Bodrum bölgesine özgü olan Gulet tipi tekneler, Katamaran, Motor Yat veya yelkenli yatlardan biri  Mavi yolculuk için ideal.
Deniz yoluyla ulaşılabilen Göcek, Bodrum, Fethiye Marmaris koylarının tadını çıkarmak, mavinin bin bir tonunda kirlenmemiş sularda yüzmek, Kekova batık şehir, Knidos gibi muhteşem antik yerleri ziyaret etmek, Mehtaplı ve yıldızlarla dolu gökyüzü altında ve güvertede dinlenmek için Tekne Turu eşsiz bir fırsattır.

Sizi arayalım mı?