Tur kodu : TR-004

Bayi Toplantıları - Gezileri

Bayi toplantıları - Teşvik Gezileri


Bayi Toplantıları 

Bayi toplantısı, işletmeler arasında profesyonelce hem ticari hem de güçlü kişisel bağlar kurmak için harika bir forumdur. Bayi toplantısı organizasyonuna katılan partnerleriniz etkinlikten ve ürün lansmanından tamamen tatmin olmuş, iş stresinden uzaklaşmış güzel anılar ve güzel duygularla ayrılmalıdır. Sonuç olarak, şirket ortaklarınızla gelecekteki ticari işlemler önemli ölçüde daha basit olacak ve güçlü iş ilişkileri ortaya çıkacaktır.
Bayi toplantılarınız için 1996 yılından bu yana bir çok başarılı yurt içi ve yurt dışı bayi toplantısına imza atmış Alsero Turizm  kurumsal turizm danışmanınız olarak sizler ile iş birliği yapmaktan onur duyar.


Bayi Gezileri


Şirketler başarılı bayilerini ödüllendirmek ve daha iyi bir işbirliği için teşvik amaçlı özel geziler düzenler. 
Çeyrek aşırı aşkın bir süredir uluslararası Turizm operasyonu yapan Alsero Turizm Şirketlerin hedefleri ve istekleri doğrusunda sizler yönelik bayi gezisi planlaması ve organizsyonu yapmaktan onur duyar.
Bayi gezileri için tercih edilen destinasyonlar Kıbrıs, Türkiye sahil şehirleri, ve yurt dışıdır.


Bayi Gezisi Kriterleri

 • Şirketlarin amaçlarına uygun bayileri teşvik edici gezi tasarımlarının yapılması
 • Bayi gezisi Maliyet hesabının yapılması
 • Bayi gezisi destinasyonu ve gezinin amacına uygun strateji yönetimi.
 • Yurtiçi veya yurt dışı bayi gezilerinde bölgeyi iyi bilen rehber eşliğinde tur organizasyonları.
 • Bayiz gezisi sonrası katılımcıların görüşünü yansıtan raporlama.

 

Teşvik Gezileri


İş seyahatleri firmalar için genellikle büyük bir masraf olarak görülür. Profosyonel  şirketler personelleri veya ortaklarına sundukları teşvik seyahatini turizm firmaları aracılığı ile verimli ve ekonomik şekilde çözümlüyorlar.
Teşvik gezilerinin amacı Şirket çalışanlarının motivasyonunu artırmak ve şirketinizin iş seyahatlerini keyifli ve verimli hale getirmektir, böylece çalışanlarınızın şirkete olan bağımlılıkları ve performans grafikleri gözle görülür şekilde artar.  

 

Yurt dışı ve Yurtiçi teşvik gezileri

Yurt dışı ve yutiçi teşvik gezileri  firma çalışanlarına veya bayilere yönelik motivasyon amaçlı tatil ve eğitim amaçlı gecilerdir. Teşvik gezisine gönderilecek personelin sosyal konumuna, mevkisine, özel zevkine uygun bir gezi programı yapılmalır. Tabiki buda önemli kriter şirketin yurt dışı teşvik gezisine ayıracağı bütçedir. Amacımız bütçenin üzerinde bir tatil organizasyonu sunmaktır. Yurt içi teşvik gezilerinde pasaport ve vize gibi sorunlar olmadığı için yılın her döneminde uygulanabilir. 
Yurt dışı bayi gezileri firmanın iş potansiyeline ve bayilerinin sosyal yapısına göre ülke seçimi yapılır, Vizesiz ülkelere yapılan bayi teşvik gezileri pasaportu olmayan bayiler için kolaylıktır. 
Talepleriniz doğrultusunda 30 yıllık yurt dışı denyimiz ile sizlere mükemmel bir program sunmaya hazırız.

 

Teşvik Gezileri şirketlerde kimler içindir


Teşvik gezileri dünyanın her ülkesinde çalışanların kuruma olan bağımlılıklarını artırmak, onları ödüllendirmek ve sorumluluk hislerini artıran bir uygulamadır. Teşvik gezisi ile ödüllendirilen personel kendi vizyonu, ve bilgi birikimlerinin farkındalığını görür, ayrıca şirkete ayrı bir vizyon katar. Üst düzey çalışanlar için ailesi ile birlikte bir Avrupa tatili de olabilir.
Teşvik gezileri sadece çalışanlar ile sınırlı değildir, şirket yöneticilerine, iş ortaklarına veya şirketin VIP müşterilerine sunulabilir. 


Teşvik gezilerinin Planlanması

Teşvik gezileri kişilerin hobileri ve zevklerine göre değişir bunun planlaması firma yetkililerinin bize verecekleri bilgileri dahilinde planlanır.
- Anadolu medeniyetleri keşfeden kültürel bir tur
- Doğa ile iç içe bir tatil
- Egzotik Adalarsa yolculuk, Ailecek bir Latin Amerika veya Avrupa turu
- Ege denizinde mavi koylarda yat gezisi ve dahaları …

*Şirketinizde kendinize ve çalışanlarınıza uygun teşvik gezileri ile tüm başarıları ve mutlulukları hep beraber yaşayın.

 

 

Tur hakkındaki görüşlerinizi bize bildirin, görüşleriniz bizim için çok değerli.

Bu tura henüz bir yorum yapılmamış. Üstteki formdan hemen ilk yorumu sen yap


Bayi Toplantıları ve Gezileri 

Firmalar bayi toplantıları ve gezileri düzenleyerek, bölgesel pazarda ürünlerini son kullanıcıya ulaştıran başarılı bayilerini, yurt içi veya yurt dışı gezileri hediye ederek onları ödüllendirir. Bu arada yeni ürünlerinin tanıtımını yapar, karşılıklı düşünce alışverişi yapılarak, yeni satış politikası, piyasanın ihtiyacı olan ürünler veya istenen değişiklikler gibi çok önemli konularda bu gezi sırasında  yapılan bayi toplantıları sırasında görüşülmektedir. Bayi gezileri firmaların gücünü, iş ortaklarına verdiği değeri ve şirketlerin kurumsallığını gösterir.

Tur bilgileri
 • Tur kodu : TR-004
 • Süre :
 • Başlangıç :
 • Bitiş :
 • Tur Sezonu :
 • Transfer :
 • Toplam mesafe :
TALEP FORMU
Benzer turlar

Sizi arayalım mı?