Alsero Tur 28 yıllık tecrübe
Rezervasyon & Ödeme

Rezervasyon & Ödeme

Rezervasyon Adımları

1. ADIM
Tur seçin & Online talep gönderin
Tatil tarihinize ve bütçenize uygun, Türkiye'nin her bölgesindeki en popüler destinasyonları kapsayan tur programlarını lütfen web sitemizden inceleyiniz. Katılmak istediğiniz turu seçtikten sonra TALEP FORMU'nu doldurup bize gönderiniz. Formdaki tüm boşlukları doldurmanız rica olunur; aksi takdirde form çalışmayacaktır.
*Not: Şartlar ve Koşulları / 4- Ödeme Politikasını okuyun / rezervasyon prosedürünüzde size yardımcı olacaktır.

2. ADIM
Tur teklifini ve fiyatını alın
Tur yöneticimiz ihtiyaçlarınızı dikkatle inceler ve isteklerinize cevap verir. Otel kategorisi, tur paketi ve fiyat konusunda son kararınızı verdikten sonra REZERVASYON FORMU her katılımcı için ayrı ayrı doldurularak tarafımıza e-posta ( sales@alserotours.com ) veya sistem üzerinden gönderilir.

3. ADIM
Resmi kayıtlar ve rezervasyon onayıSizden alınan rezervasyon formundaki isimler tur sistemine kaydedilir ve tur programına göre otel, uçak transferi gibi resmi işlemler tamamlanarak kayıt altına alınır. Böylece seyahat rezervasyonunuz güvence altına alınır.Rezervasyonunuz Alsero Tours tarafından resmi olarak onaylanır ve tarafınıza proforma fatura ile gönderilir.

4. ADIM 
Rezervasyonu onaylayın ve depozito ödemesini yapın
Seyahat rezervasyonunuz, fatura tutarının %20'sinin banka havalesi ile size verilen banka hesap numarasına depozito olarak ödenmesi ile güvence altına alınır.Depozito tutarı değişiklik gösterebilir. Seyahat programına, seyahat kategorisine ve süresine bağlı olarak muhtemelen daha yüksek veya daha düşük olabilir.Kişisel seyahat danışmanınız tutarı buna göre ayarlayacaktır.