Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Erdilli Termal Otel

erdilli-termal-otel-53531.jpg
Marmara Bölgesi/Yalova
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Yalova-Armutlu kaplıca mevkiinde yer alan tesis Yalova`ya 55 km, Gemlik 40 km, Bursa 70 km, İstanbul 200 km uzaklıkta yer almaktadır.


Otel Kapasitesi

105 Oda.


Oda Özellikleri

Tesis, 101 standart ve 4 suit olmak üzere toplam 105 oda kapasitesine sahiptir. Standart Odalarda; tv, saç kurutma makinesi, müzik yayını, minibar, oda servisi, banyolarda sıcak ve soğuk kaplıca suyu, jeotermal ısıtma, direkt telefon mevcuttur.


Yiyecek & İçecekler

Tesis tam pansiyon konseptte olup açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servisi sunmaktadır.

Sabah Kahvaltısı 08.00-10.00
Öğle Yemeği 13.00-15.00
Akşam Yemeği 19.00-21.00


Tesis Özellikleri

Ana restaurant, kapalı havuz (bayanlara özel), bay-bayan termal havuz, havuzlara direk asansör, fitness center, jakuzi, masaj, fizik tedavi üniteleri, üniteleri,yürüme parkuru, dart, bilardo, çocuk oyun odası, otopark, emanet kasa, market, canlı müzik hafta sonları mevcuttur.


Aktiviteler

Kaplıca havuzunda, jakuzilerde ve odanızdaki küvetlerde basınçlı termal su ile kan dolaşımınızı hızlandırarak, kendinizi daha zinde hissedecek, kaplıca suyunu kendinize göre ayarlayarak öneriler doğrultusunda ağrılı bölgeye tatbik edebilirsiniz. Romatizmal hastalıklarda, şişmanlık, kadın hastalıkları, adale spazmı ve kramplar, gerilim baş ağrısı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.
Fizik Tedavi Merkezi: Uzman doktor ve fizyoterapistler kontrolünde gerçekleşen masaj, genel yorgunluk, romatizmal hastalıklar, ortopedik hastalıklar, nörolojik hastalıklar, yüz felci, gerilim baş ağrısı, adale ve kramp ağrıları, uzun süre yatan hastalarda gelişen eklem sertliklerinde faydalıdır.
Yaz sezonunda özel plaj ve bayanlara özel açık havuzumuz mevcuttur. Plaja özel servis tesis tarafından sağlanmaktadır.


Ücretli Hizmetler

Jakuzi, masaj, fizik tedavi üniteleri, dart, bilardo, çocuk oyun odası, market tesis misafirlerinin ücretli yararlanabileceği aktivitelerdir.


Ücretsiz Hizmetler

Bay-bayan termal havuz, fitness center, yürüyüş parkuru, çocuk oyun odası, otopark tesis misafirlerinin ücretsiz yararlanabileceği aktivitelerdir.


Hatırlatmalar

Giriş Saati: 14.00
Çıkış Saati: 12.00

• Tesise hayvan kabul edilmemektedir.

Tesisin Kaplıca Suyunun Yararlı Olduğu Hastalıklar

• Boyun, bel, dizi, kalça kireçlemeleri
• Eklem romatizması (kronik dönem dahil)
• Kas romatizması (fibromiyalji, miyofasyal ağrı sendromu)
• Bel ve boyun fıtıkları
• Bazı sinir kesileri
• Çeşitli kas ağrıları
• Gerilim tipi baş ağrısı
• Bazı nevralji türleri
• Kaza ve ortopedik ameliyatlar sonrası eklem kısıtlığı
• Diyabetik dolaşım bozuklukları
• Felç rehabilitasyonu
• Ankilozan spondilit
• Kadın hastalıkları
• Şişmanlık
• Osteoproz
• Genel yorgunlukBİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu