Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Vietnam - Kamboçya Turu 8 gece 10 Gün

vietnam--kambocya-turu-8-gece-10-gun-5221.jpg
TALEP GÖNDER
VİETNAM TURU

Vietnam son yıllarda uzak doğu turlarının en çok tercih edilen destinasyonlarından biridir. Tropik ormanlarının büyüleyici havası, 30 yıl süren iç savaş sonrası kalan binlerce km uzunluğundaki yer altı tünelleri, ucuz hayat tarzı, tropik meyvelerin çoklığu ve deniz mahsullerinin zenginliği yanında. Vietnam tarihsel ve kültürel zenginliği ile geziip görülmesi gereken turizm destinasyonlarından biridr.

 

VİETNAM & KAMBOÇYA  TURU

                        Saıgon(2),   Hanoi(2), Halong Bay(1), Seam Reap(2),  Phnom Penh(1)
               Qatar Havayolları
        ****  TÜM TURLAR DAHİL ***
                      *** TÜM ÖĞLE (7.gün hariç) ve AKŞAM YEMEKLERİ  DAHİL***

8 Gece – 10 Gün 

Vizesiz  BRT

 


1. Gün:  İSTANBUL – DOHA    

Turumuz Saat 16:30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 19.35’te  Qatar Havayolları QR-246 sefer sayılı uçuşla Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23.50’de varış.
 

2. Gün:  DOHA - SAIGON (HO CHİ MINH) 

Uçak değiştirerek QR-970 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.10’da Ho Chi Minh’e (Saıgon) hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 14.55’te. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını  ziyaret edeceğiz. Akşam yemeği yerel restoranda. Konaklama Saigon otelimizde.
 

3. Gün: SAIGON (HO CHİ MINH)  -  MEKONG DELTASI – SAIGON 

Kahvaltının ardından Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi ve akşam yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Konaklama Ho Chi Ming ( Saigon ) otelimizde.
 

4. Gün: SAIGON (HO CHİ MINH) - CU CHI TÜNELLERİ  HANOI 

Kahvaltının ardından ilkönce Yeniden Birleşme Sarayı ve Savaş Müzesi’ni gezeceğiz. Hemen ardından Cu Chi Tünellerine gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız restorana hareket ediyoruz. Daha sonra havaalanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışımızım ardından otelimize hareket edeceğiiz. Akşam yemeği ve  konaklama Hanoi otelimizde.
 

05. Gün: HANOI 

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi,Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası öğle yemeği için yerel restorana transfer oluyoruz. Akşam Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosunu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama Hanoi otelimizde.

 

06. Gün: HANOI – HALONG BAY  

Kahvaltın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e hareket ediyoruz ve varışta

keyifli bir tekne turuna çıkıyoruz. Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde, adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz deniz ürünlerinden oluşan bir menü olacak. Otele transfer. Konaklama Halong Bay otelimizde.
 

07. Gün: HALONG BAY  -  SIEM REAP 

Kahvaltın ardından serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte Hanoi havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

8. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT 

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon , Phimeanakas Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezimizi güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi yerel restoranda alacak ve otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.
 

09. Gün: SIEM REAP - TONLE SAP GÖLÜ - PHNOM PENH 

Kahvaltının ardından Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölünde tekne turuna çıkacağız. Kamboçya’nın en fakir bölümünü oluşturan Viet göçmenlerin köyünü, timsah çiftliğini geziyoruz.  Havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Phnom Penh’e uçuyoruz. Varışta otele transfer ve akşam yemeğini yerel restoranda alıyoruz. Konaklama Phnom Penh otelimizde.
 

10. Gün PHNOM PENH - DOHA 

Kahvaltımızın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Kraliyet Sarayı, Silver Pagoda, Ulusal Müze ziyaretlerimiz olacak ardından Öğle yemeğimizi alacağız ve Kamboçya’nın yakın tarihini daha iyi anlayabileceğimiz Choeung Ek “Öldürme Alanı” ile başlıyoruz. Khmer Rejimi tarafından 1 milyonun üzerinde etnik farklı etnik kültüre ait insanların katledildiği yer olan Öldürme Alanı’nda zaman zaman tüylerimiz ürperecek savaşın çirkin yüzüne tanıklık edeceğiz. Ayrıca Katliam Müzesi’nde ziyaret edeceğiz. Havaalanına transfer oluyoruz. Qatar Havayollarının QR-971 sefer sayılı uçuşu ile 17:30’da  Doha’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 22.35’te Doha’ya varış.
 

11.Gün DOHA  – İSTANBUL 

Ardından saat 00.55’te Qatar Havayolları’nın QR-235 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’na varışımız yerel saat ile 05.45’te
 

OTELLER

Saigon  - Bay Hotel - 4* vb.www.bayhotelhcm.com

Hanoi: O’gallery Hotel 4* vb. www.ogallerypremierhotel.com

Halong City – Halong Plaza 4* vb.  http://www.halongplaza.com 

Siem Reap -  Empress Angkor Hotel 4*  vb. www.empressangkor.com

Phonem Penh - Frangipani Royal Palace 4* vb. www.empressangkor.comVİETNAM KAMBOÇYA TURUNUN ARTILARI

• Mekong Deltası’nda keyifli bir tekne turuna çıkacağız.
•  Vietnam Savaşı'nın kalbi Cu Chi Tünelleri'ni geziyoruz.
• Hanoi'de kolonyal mimari örneği yapıları, bulvarları, Literatür Tapınağı'nı geziyoruz.
• Restored Sword Gölü'nü görecek ve Kızılırmak Deltası kültüründen "Su Kuklası Tiyatrosu" izleyeceğiz.
*UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Halong Bay'i gezecek ve yöreye özgü "Junk Boat"larda tura çıkacağız.
*UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Angkor'u, Angkor Thom, Güney Kapısı, Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz
* Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölünde tekne turuna çıkacağız

 

   


Terms and ConditionsVİETNAM & KAMBOÇYA  TURU

                        Saıgon(2),   Hanoi(2), Halong Bay(1), Seam Reap(2),  Phnom Penh(1)
               Qatar Havayolları
        ****  TÜM TURLAR DAHİL ***
                      *** TÜM ÖĞLE (7.gün hariç) ve AKŞAM YEMEKLERİ  DAHİL***

8 Gece – 10 Gün 

Vizesiz  BRT


 


TUR TARİHİ  
 
2-3 Kişilik oda 1 kişi  fiyatı Single  Oda Farkı
0 -  2 Yaş

2  - 11 Yaş
   6  -  16  NİSAN   /  2017            2.590 $ 475 $ 450 $ 2.540 $
  31 AĞUSTOS  -  10 EYLÜL  /  2017     KURBAN  BAYRAM 2.790 $ 475 $ 450 $  2.740 $
  21 EYLÜL -   1  EKİM   /  2017  2.590 $  475 $ 450 $ 2.340 $
  12  -  22  EKİM  /  2017       2.590 $  475 $  450 $ 2.340 $
 

,OTELLER

Saigon  - Bay Hotel - 4* vb.  / www.bayhotelhcm.com
Hanoi: O’gallery Hotel 4* vb.
www.ogallerypremierhotel.com / 
Halong City – Halong Plaza 4* vb. / http://www.halongplaza.com
Siem Reap -  Empress Angkor Hotel 4*  vb.  / www.empressangkor.com
Phonem Penh - Frangipani Royal Palace 4* vb. / www.frangipanipalacehotel.com


Fiyata Dahil Hizmetler :
 
·        Qatar  Havayolları ile İstanbul – Doha – Ho Chi Mınh (Saıgon) / Phnom Penh - Doha -İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
·        Saigon  - Hanoi ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
·        Hanoi - Siem Reap ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
·        Siem Reap - Phnom Penh ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
·        Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
·        Tüm  öğle ve akşam yemekleri  ( 7.gün öğle yemeği hariç )
·        Programda belirtilen tüm geziler
·        Halong Bay’de ve Mekong Deltası’nda tekne turu
·        Su Kuklası Tiyatrosu
·        Tonle Sap Gölü tekne turuna
·        Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
·        Türkçe rehberlik hizmetiFiyata Dahil olmayan Hizmetler :
 
·        Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
·        Yemeklerde alınacak içecekler
·        Seyahat Sigortası
·        Kişisel harcamalar
·        Bahşişler 
·        Vietnam ve Kamboçya Vizeleri 


   


Terms and ConditionsVİETNAM  HAKKINDA BİLGİLER 

 Resmi Dil Vietnamca, Para birimi Dong
Vietnam İklimi kışları yağışlı yazları kurak ve nemlidir. hava sıcaklığı 21 °C – 37 °C  
dir Aralık, Ocak aylarında 5 C civarıdır. Vietnam başkenti Hanoi dir ve Vietnam Nüfusu 90 milyondur.
Arazi engebeli ve  % 40 dağlıktır ve ülkedeki tropik ormanlar yüzölçümünün % 42 sidir.  Düz arazi % 20 civarındadır. Bu nedenle dağları dahi işleyip pirinç tarlaları yaparlar.
1945 yılında Fransızların ülkede başlattığı karışıklık ve iç savaş sonucu Komünist Vietnamlılar ile Milliyetçiler arasında iç savaş vardı. Fransızlar Vietnam’dan çekilince. 1960 yılında Kuzey ve Güneye bölünmüş olan Vietnam’ a  Amerikalılar asker göndererek Milliyetçi Güney Vietnamı desteklemiş ve Komünist Kuzey Vietnam ile  Amerikalılar arasında 1975 yılına kadar çok kanlı savaşlar olmuş. 3 milyon sivil ve 1 milyon komünist savaşçı ile  60.000 Amerikalı bu kanlı savaşta ölmüştür. Kuzey Vietnamlı askerler 1975 yılında  Güney Vietnam’ın Başkenti olan SAYGON ‘a girmişler ve bu günkü adını Vietnam’ ın kurucusu HO Şİ MİN ‘ nden almıştır. Kuzey ve güney birleşerek tek ülke olmuştur.
Vietnam tropikal ormanları, zengin bitki örtüsü ve muhteşem doğal güzelliklerine sahiptir. Bu güzellikler ve ülkenin kendine has misafirperverliği, ucuzluğu, dünya da turizm de tercih edilen destinasyonlar haline gelmiştir.


VİETNAM' DA  GÖRÜLMESİ  GEREKENLER
·           Cu chi Tunelleri
·           Hoan Kiem Gölü
·           Remnants Savaş müzesi
.           Phong Nha-Ke Bang   Ulusal Parkı
·           Hoi An

 
VİETNAM' DA  DENENMESİ  GEREKENLER
·           Balık çeşitleri
·           Sokak yemekleri
·           Fil safari

 

 
 VİETNAM  - KAMBOÇYA TURU ÖNCESİ BİLGİLER  ve SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 
Sağlık
Vietnam ve Kamboçya’ya girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgelerin iyi restoranlarında yiyeceğimiz öğle yemeklerinde ve akşam yemeklerinde sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyecek bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyoruz. Gezi boyunca musluk suyu içmemenizi yalnızca ilk kez sizin tarafınızdan açılacak şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz.
 
Vize Bilgileri
Vietnam ve Kamboçya Türk Vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Vietnam Yeşil Pasaporta vize uygulamamaktadır. Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acenteniz size 75 Usd karşılığında karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 25-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir.
Kamboçya Vizesi ise;  (Yeşil pasaporta vize alınması gerekmektedir.)  Tur bitiş tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir.  2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6cmboyutlarında)
Misafirlerimiz kapıda 30USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir.  – Kapı vize ücretleri ülke  kararı ile değişiklik gösterebilir.)
 
Uçuş Süreleri
İstanbul – Doha:   4 saat 10 dakika      Doha – Saigon: 7saat 30 dakika
Phnom Penh -  Doha: 9 saat 55 dakika    Doha – İstanbul: 4 saat 10 dakika   
 
 
Para Birimi
Vietnam’ın para birimi Vietnamese Dong’dur (VND). 1 USD yaklaşık 20.924 VND değerindedir. Kamboçya’nın para birimi Cambodian Riel’dir (KHR). 1 USD yaklaşık 4.066 KHR değerindedir. Bu gezi için yanınıza USD almanızı ve bunun da küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.
 
Saat Dilimi
Türkiye ile her üç ülke arasında +5 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken seyahat edeceğimiz ülkelerde saat 17.00.
 
 
Telefon Kullanımı
Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak gezilecek bazı bölgelerde şebeke problemleri söz konusu olabilir.
 
 
Kıyafet ve Gerekli
Eşyalar
Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, rahat yürüyüş ayakkabıları ve akşamları için ince bir mont ya da hırka almanızı öneririz. Sentetik olmayan ve pamuklu kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yağmur ihtimaline karşı bir yağmurluk ve şemsiye de getirebilirsiniz. Bunun dışında şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.
 
 
Yemek Kültürü
Bölgede Uzakdoğu yemek kültürüne oldukça benzer bir mutfak hakim. Sokak satıcılarından bir şey almamanızı öneririz. Bunun yanında gideceğimiz restoranlar ve otellerde alacağımız yemeklerin damak tadınıza uygunluğunu fark edeceksiniz.
 
Elektrik
Elektrik genellikle büyük şehirlerde 220 volt, kırsal kesimlerde ise 110 volttur. Priz kullanımı ise A tipi ikili yassı priz ve C tipi ikili ince yuvarlak priz şeklindedir. Prizlerin örnekleri http://localti.me/ho
 
 
Alışveriş
Hanoi’de ara sokaklara dağılmış geniş bir alışveriş bölgesi var. İpek kumaş ve hediyelik eşya bakımından zengin olan Hanoi'de herşey çok ucuz. Siem Reap’de ise Psar Chaa ve Night Market giyim kuşam ve hediyelik eşya alabilmeniz için uygun yerlerdir.
 
   


Terms and Conditions GENEL ŞARTLAR  ve TUR BİLGİLERİ


**  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

**  Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir 
**  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 
**  Pakete dahil rehberlik hizmeti sadece gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 
**  Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 
**  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir

**  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**  Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

**  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

**  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


**  Vize İçin Gerekli Belgeler
Vietnamda Türk vatandaşları için vize yoktur
Renkli pasaport kopyası

Çipli (yeni) pasaportlar için: Pasaportun resimli sayfası, kimlik fotokopisi
Normal pasaportlar için: Pasaportun resimli sayfası, son geçerlilik süresini gösteren sayfa ve pasaportun son sayfası.
1 adet arka fonu beyaz fotoğraf

**  Uyarılar: 
Ebeveyn pasaportuna kayıtlı çocuklar vize ücreti ödemez.
Normal vize alımı pasaport işleme alındıktan sonra minimum 7 iş günüdür (yoğun zamanlarda gün sayısı artabilir).
Gerekli olan tüm bu evrakların JPEG formatında olması ve gelen dosyaların kime ait ise ona göre isimlendirilerek gönderilmesi gerekmektedir. Bu formatların dışında gelen pasaport kopyaları dikkate alınmayacaktır.

 
**  Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 
** ALSERO TUR  havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


   


Terms and ConditionsBİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu


Vietnam - Kamboçya Turu 8 gece 10 Gün


Select Dates:
Start date:
 
End date:
 
Contact Details:
 Salutation:  
 First Name:  
 Surname:  
 Date of Birth:  
 Daytime Phone  
 Email Address:  
 Confirm Email address::  
     
 Postal Address:    
 City:  
 Postcode/Zip:  
 State:  
 Country:  
YOUR GROUP DETAILS:
Please state the total number of people.
Persons   Discount Price(1 person) Total
Number of Adults: any person older than 11   
Number of Children age 0-2: born 2012 - 2013 (50%)  $ 0,00
Number of Children age 3-6: born 2007 - 2011 (95%)  $ 0,00
Number of Children age 7-11: born 2012 - 2013 (95%)   $ 0,00
         
PAYMENT DETAILS:
             
DEPOSIT: 100 % 80 % 50 % 30 %   
CARD TYPE: Visa (%2 added) Mastercard (%2 added)    $ 0,00
            Total:
YOUR CREDIT CARD DETAILS:
Card Holders Name:
 
Credit Card Number:
 
Expiry Date:
  / (month/year)
Security Code:
  The last digits on the back of your card
Your information will be encrypted with 128 Bit SSL, not stored in your browser and on the website.


Enter the code exactly in the box below:I have read and agree to the terms and conditions specific to this booking
vietnam turu,vietnam gece hayatı,vietnam harita,vietnam nerede,vietnam tatil,vietnam tur fiyatları,vietnam turist vizesi,vietnam turizmi,vietnam turu yorumları,vietnam turistik yerleri,vietnam turun salju,vietnam turun salji,vietnam kamboçya turu 2017,ucuz vietnam turu,vietnam turu