Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Kuşadası

KUŞADASI HAKKINDA 

Daha ilk adımınızı attığınız da sizleri harika deniz manzarası ile karşılar Kuşadası. Kuşadası otelleri öncesi Gazi Begendi tepesinden  daha Kuşadası merkezine inmeden muhteşem görüntüsü ile sarıp sarmalar. Eşsiz bir manzarası ve günbatımı vardır. Tepeden Güvercin ada kalesi ninseyrine doyumolmaz, En çok bu saf hali beğendirir kendini, en çok bu temiz haline kapılırsınız, en çok nemsiz kuru deniz havasını seversiniz. Kuşadası gezilecek yerler arasında birden fazla alternatif bulmanız mümkündür. Öncelikli olarak Milli Park’dan bahsedelim sizlere, en güzel yerlerden biri olan Milli Park’da birçok plaj ve piknik alanı bulunur. Bu alanlar içinde tercihinizi zevkinize göre yapabilirsiniz.

Denize girebilir, bitki çeşitliliği içinde keşifler yapabilirsiniz. Yürüyüş ya da koşu gibi sporları da yapabileceğiniz bir alandır Kuşadası Milli Parkı. Yine aynı bölgede yer alan ve Kuşadası gezilecek yerler içinde bulunan Zeus mağarası da en çok ziyaret edilen bölgelerden biridir. Buz gibi suyun içinde yüzmeyi tercih edenler de vardır ve yeşilliklerin arasından gittiğiniz bu mağaranın farklı yönlerini görebilirsiniz.
Güzelçamlı dan Milli Parka giderken geçtiğiniz Zeus mağarasının yer aldığı tatil beldelerinden biridir ve Kuşadası gezilecek yerler arasındadır. Davutlar ile arasında 5 Km mesafe olan bu belde de harika bir plaja sahiptir. Güzel evler ve oteller ile şirin bir görünüme kavuşmuştur. Bol oksijen deposudur. Her sabah uykunuzu almış ve dinç olarak uyanırsınız.
Kuşadası tarihi yapıları ise en fazla ziyaret edilen alanlar arasında yerini alır. Gemi ile gelen turistler en fazla Efes Antik kenti ni ve Meryem Ana Evi ni ziyaret ederler.
Meryema Ana Evi   Kuşadası na  25 kilometre mesafededir. Şirince köyü ise bir başka turistik alandır. Selçuk’tan sola doğru döndüğünüzde Şirince köyüne ulaşırsınız ve bu harika köyde konaklama imkanına da sahip olabilirsiniz. En cezbedici yönleri eski konak şeklindeki evleridir. Şirince Köyü nün Minik çarşısında dolaşır ve hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.
Kuşadası merkeze geldiğinizde yine burada yer alan tarihi yapılar sizleri karşılar ve çarşı içine doğru gider. Hem alışveriş yapma isteğinizi karşılarsınız hem de bu güzel çarşıda dolaşabilmenin huzurunu yaşarsınız. Giderek gelişen ve kendini geliştirdikçe büyüyen Kuşadası modern  otellere de sahiptir. Kusadasi  otelleri harika konseptleri ise sizlere hizmet veriyor.Kuşadası otelleri Erken rezervasyonları ndan yaralanarak  ucuz Kuşadası otelleri nde   ekonomik tati yapabilirsiniz.
uşadası Limanından SAMOS ADASI na  hergün ferry boat seferleri vardır günübirlik Yunanistan Samos Adası turuyapabilirsiniz  hızlı ferry bot ile 45 dakika normal ferry bot ile 1,5 saat sürmektedir.
Kuşadası otelleri herşey dahil ,  yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet vermektedirler.
Ayrıca Avrupa nın en büyük iki su parkı  Kuşadasındadır. Bunlar ADALAND   ve  AQUA FANTASSY su parkalarıdır. Çocuklar ve büyükler için onlarca su kaydırağı ve su oyun aktivelerinde gün boyu çılgınca eğlenebilirsiniz Kuşadası su parkları sabah 10.00 ile 18.00 arası hizmet vermektedir.   Kuşadası’nda sizlere iyi tatiller dileriz. 

Kuşadası Plajları  :  Long Beach Plajı, Sevgi , Plajı, Pamucak Plajı, Kuştur plajı, Kadınlar Denizi plajı, Green Beach Kuşadasının bilinen Kumsal plajlarıdır.

Kuşadası Gezilecek Yerler
Kusadas ının Ionia dönemi adı Neo Polis idi  Şehir  Cenevizliler ve Venediklerin hakimiyetine geçince Scalanuova adını almıştır.

Güvercin Ada : Cenevizliler tarafından MS 1600 yıllarında koruma amacıyla yapılmıştır, Kuşadası na hakim bir
konumda olup restorasyonu bitmiş burçları, kulesi ve Deniz feneri ile aktif haldedir.
Kadı Kalesi : Kuşadası merkeze 8 Km mesafede Nazilli Sitesi yanında olup halen kazı çalışmaları devam etmektedir.
Milli Park  : Kuşadası na 25 Km olan Milli park Samsun dağı nın hakim olduğu alanı kaplar, bitki florasının zenginliği içindeki yaban hayvanlarının çokluğu , vahşi doğa manzarasına sahip Milli Park Kanyonu trekking için ve fotoğraf çekimleri için çok elverişlidir. Milli parkta 3 adet plaj vardır İçmeler plajı ince kumsal plajı ve adım adım derinleşen sığ haliyle çocuklar için çok idealdir. Kalamaki plajı ve Kavaklı plajları ise ulu çamların altındaki piknik alanları ve tertemiz berrak suyu ile sizleri cezbeder. Milli park giriş saatleri  08.00 – 18.00 arası olup piknik ateşi yakmak yasaktır. Milli park girişi ücretli olup araç başına fiyat uygulanmaktadır.
Efes – Meryemana  : Efes Antik şehri Kuşadası na 20 Km olup Meryemana Evi 25 Km dir. Efes giriş fiyatları her yıl değişir Müze Kart almak en iyi çözümdür. Meryem ana girişi öğrenciler ücretsizdir ve Selçuk Belediyesi yıllık girş bedellerini tesbit eder.
Bot Turu : Her sabah Güvercin ada veya yat limanından 09.30 da kalkan Ahşap teknelerle Özdere sahilindeki 3 değişik koyda yüzme ve yemek molası verilir Yemekler teknede yenir ve fiyata dahildir. Bot turu fiyatı 40 TL dönüş 16.30.
Aqua Park Turları. Avrupa nın en büyük 2 su parkı Kuşadası ndadır ADALAND SU PARKI  aynı zamanda Yunus ve fox balığı gösterileri ve Yunus balıkları ile çocuklara terapi uygulamaları yapılır. AQUA FANTASY SU PARKI ise çok modern olup aynı zamanda otelide vardır. Giriş ücreti Büyükler 60 TL 0-3 yaş çocuklar ücretsiz, 4 – 9 yaş 40 TL dir.
Samos Adası  : Yunanistan Samos adası 1,5 saat mesafede olup Kuşadası Limanından Nisan – Ekim aylarında karşılıklı feribot seferleri vardır.
Şirince Köyü :  Selçuk ilçesinin tarihi bir köyü olan Şirince Kuşadası na 33 Km mesafede olup, 300 yıllık tarihi evleri, ve köylülerin kendi ürünlerini pazarladığı yerel pazarı ve restoranları ile harika bir gün geçireceğiniz köydür.  Kuşadası’nda sizlere iyi tatiller dileriz.

 

Kuşadası Bölgesi Otelleri (29)

Davutlar Güzelçamlı Kadınlar Denizi Kuşadası Merkez Kuştur
Long Beach Pamucak Kıranta Mevkii Yavansu Mevkii