Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Dikili

DİKİLİ  HAKKINDA 

Dikili deyince ilk akla gelen 50 yıl öncesini sahil kasabasıdır, o zamanlar sokaklarda emme basma tulumbalar vardı ve içecek suları halk tulumbadan alırdı, sürahilerle su alma işi genelde çocukların işiydi ama ah birde komşunun kazları olmasaydı,  boyunlarını uzatıp tısssss diyerek hep beraber üzerine gelince birde cam sürahiyi kırdınmı eve gidip terlikle tanışmaktansa, eski mezbahanın yanından inip çarşıdaki un değirmenini geçince oradaki kum plajda çocuklarla buluşup iç donlarla denize girmek anlık çözümdü, ara sıra yutulan deniz suyunun genizde bıraktığı yosun kokusu ile kışın Gaz ocağı üzerinde pişen Melanur balığının tadı ve kokusu  hafızalardan ...... devam. 

, damak tadından ve koku duyusunda hiç silinmez.  Melahat teyzenin gelincik sigar?ası ve şişman Adnan amcanın yenice sigarasını bulmak için bakkal bakkal aramak, karşılığında oynamamız için verilen boş kutular ve akide şekeri başka güzeldi.
 
Bu günkü plajların bitişiğinde  harman yerleri vardı çiftçiler burada yazın öküz ve atlarla düven sürer harman kaldırırdı. Harmanda düven sürerken öküz kuyruğunu kaldırdımı harmana pislemesin diye boksalak adı verilen ağaçtan yapılan saplı bir tavayı kuyruğun altına tutar dumanı tüten bu taze dışkı dışarı atılırdı. Herşey çok güzel ve mutluluk vericiydi   ama arpa samanı tozu da insanı çok kaşındırırdı bunu bahane edip denize girmek büyük küçük tüm çiftçilerin tatlı kaçamağı olurdu.
Kışın bazen babalarla bazen annelerle gidilen taştan yapılma çocuk boyunda küçücük havuzları olan kükürt kokan Dikili nin termal hamamları ayrı bir güzeldi.  Birde  ne taşıdığını bilmediğimiz trendil tipi motorlu tekneler iskeleye geldiğinde su hizasındaki küpeştesi yük boşalınca bir adam boyu denizin üstüne çıkardı, harman yerindeki eşek ve atların üzerindeki çuvallar inince çukur olan belleri düzelir gözleri parlar sanki bir ohh çekerlerdi ya.  iskeledeki tekne ile eşekleri hep birbirine benzetir yük boşalıncaya kadar teknenin yorulduğunu acı çektiğini zannederdik. 
 
Dikili hala bu sakinliği sadeleği muhafaza etmekte, güneşi, eski çağlara uzanan tarihi, masmavi denizi, lezzetli balıkları , 40 kilometrelik müthiş kumsalı, verimli ovaları , termal kaynakları ve kaplıcalarıyla günümüzde orta halli insanların temiz  Dikili pansiyonları ile  tatil için tercih ettikleri bir sahil ilçesidir. Dikili otelleri  çok fazla değildir , küçük kapasiteli otelleri, temiz aile pansiyonları, apartları ve yazlık kiralık evler ile tatilcilerin tercihidir. İzmir Dikili otelleri  HALİÇ PARK DİKİLİ OTEL,    SUNSET OTEL ve PERLA  OTEL Dikili nin bilinen otelleri dir. Herşey dahil Dikili oteli olarak Haliç Park Dikili oteli hizmet vermektedir. Dikili Erken rezervasyon otelleri olarak da rezervasyon yapabilir Dikilide ucuz tatil imkanı bulmuş olursunuz.  
İzmir in ilçesi olan Dikili, Ayvalık, Bergama ve Aliağa ile komşu ilçelerdir. Temiz denizi, mükemmel plajları, termal kaynakları, bereketli toprakları, güzel iklimi ile Dikili yerli turistlerin tercihidir. Dikili otelleri  yazlık  sayfiye tatili için ve Dikili termal otelleri olarak 12 ay hizmet verirler.
Dikili’nin ara sokaklarında varlığını sürdürmeyi başarmış eski Rum evleri, birlikte yaşamın ve kültürel kaynaşmanın izlerini günümüze taşımıştır. Dikilide gezilecek yerler in başında Karadağ da Volkanik Karagöl ve Atatürk Botanik Bahçesi  ( bitki  zenginliği  ile dünya literatürüne girmiştir ) , Nebiler şelalesi görülmeye değer doğa güzellikleridir. Avrupa ülkelerinde Şehir peysajında  yol ve kaldırım döşemesinde kullanılan granit  taşı kaynakları dikili dedir ve dünyanın en büyük ve kaliteli granit kaynağıdır.
Dikili  gündüzü ve sakin gecesi ile tatillerde orada olmayı arzu edeceğiniz bir yer haline gelecektir.