Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Belek

Belek, Belek OtelleriBELEK  HAKKINDA

Belek Antalya nın 30 km doğusunda  olup 1984 yılından bu yana planlı gelişen ve bir dünya markası olmuş yeni bir turizm merkezidir.  Antalya’ya ve Antalya havalimanına yakın olması gibi önemli bir avantajıdır. Ama Belek’in sahip olduğu avantajlar bundan ibaret değil. Dünya standartları üzerinde Belek Otelleri  kilometrelerce uzanan orman ve kumsal arasına son derece uyumlu yerleştirilmiş ve servisleri ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesidirler. 

Belek otelleri Antalya nın iç pazarda ve uluslar arası turizm dünyasında en popüler ve bilinen markaları olmuştur.  Belek idari olarak Serik ilçesine bağlı olmakla birlikte, adı daha ünlü olan Belek, lüks tatil köyleri ve otellerin yer aldığı, çam ormanıyla çevrili, Golf Sahaları ve futbol sahalarına sahip otelleri ile dünyaca tanınan bir tatil beldesidir.

Golf sahalarıyla daha çok zengin turistlerin rağbet ettiği Belek’te, kimi otellerdeki lüks ve ihtişam adeta sınır tanımıyor.  Belek nerede  sorusu çok anlamsız geliyor zira Antalya hava alanına 20 dakika mesafed Antalya Merkeze 30 Km uzaklıktadır. Türk ve yabancı müşterilerin  Belek otelleri erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak  rüya gibi lüks tatil imkanlarını daha ekonomik yapabilirler. www.alserotur.com  web sayfasından Belek otelleri isim listesi ve  Belek otel fiyatlarını  öğrenebilir  tatil danışmanı arkadaşlarımızdan rezervasyon için yardım alabilirsiniz. Belek te konaklayan turistler için  bölgenin tarihi yerlerinden  Aspendos Antik Tiyatrosu ve Perge antik kenti  15 kilometredir, Antalya ise 50 kilometre, Kurşunlu şelalesi ne 20 km uzaklıktadır.
Her yıl Haziran-Temmuz ayları arasında düzenlenen Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali’nde klasik müzik, bale, opera gösterisinde, akustiği mükemmel antik tiyatroda izleme fırsatı olan tatilciler şanslı sayılırler. Köprü çay da rafting yapmak mümkün. Köprü çay, akıntının çok fazla ve tehlikeli olmaması nedeniyle, 7 den 70 şe herkes rafting yapabilir. Belek erken rezervasyon otelleri nde yapacağınız rezervasyonla lux ve ekonomik tatil yapabilirsiniz.
Otel atmosferinden 20 dakikada uzaklaşıp Kurşunlu şelalesi ne bir gezi yapabilirsiniz, Şelale  yemyeşil botanik bahçesi gibi olup içinde 7 gölet ye  100 den fazla kuş çeşidi barındırmaktadır. Küçük göletlerde değişik alabalıklar ve ördekler  yüzmekte su ve kuş sesleri insana huzur vermektedir. Belek otelleri ve Belek otel fiyatları ile ilgili tüm detaylar alserotur.com  da  ödeme kolaylıklarından faydalanarak kredi kartı bilgi çalınma riskiniz olmadan online rezervasyon yaptırabilirsiniz..