Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Ayvalık

Ayvalık, Ayvalık OtelleriAyvalık Hakkında

Ayvalık sessiz sakin bir doğa harikası, tertemiz bol oksijenli havası ve yemyeşil doğası. Tatilde eğlence ve sakinliği bir arada bulabilmek için Ayvalık tam size göre . Giderek artan turist sayısı ile genellikle yerli turistlere hitap eden Ayvalık tatil programınıza girdiyse eğer, nerede bulunuyor ondan bahsedelim sizlere. İzmir’e 135, Bergama’ya 45, Truva’ya 154, Behramkale’ye 155, Efes’e 239, Alibey Adası’na ( Cunda Adası ) 8 kilometre uzaklıktadır ve Ayvalık tatil sırasında sizin vazgeçilmeziniz olmaya aday tatil bölgelerinden biridir.

Bolca keyif alabileceğiniz bu yerde kendinize harika bir Ayvalık gezilecek yerler programı oluşturabilirsiniz. Ayvalık turistik yerleri sizin de ilginizi cezbederek harika anılar oluşturmanızı sağlayacaktır. Ayvalık gezilecek yerler programınızın ilk sırasında yer alması gereken yer Şeytan Sofrası olmalıdır. Şeytan Sofrasını gördüğünüzde Ayvalık tatili için buraya gelmenin keyfini bir kez daha yaşayacaksınız. Harika manzarası ile gönlünüzü çelen Şeytan Sofrasında bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmayın diyebiliriz.

Harika koylara sahip Ayvalık aynı zamanda rahat konaklayabilmeniz için ucuz tatil yeri olarak kendini göstermektedir.Ucuz Ayvalık otelleri seçeneklerinin bolca yer aldığı Ayvalık seçimlerinizi yanlış çıkarmayacaktır. Muhteşem manzaralar eşliğinde masmavi sularda yüzerken Ayvalık fırsat otelleri ile ekonomik tatil yapabilmenin tadına varabilirsiniz. Alsero Tur size Ayvalık otel fiyatları hakkında bilgi verirken ayvalık sarımsaklı otelleri fiyatları, ve Ayvalık otelleri  hakkında web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Ucuz ayvalık otelleri  arıyorsanız Ayvalık tatil planlarınıza dahil olması gereken bir başka yer ise Sarımsaklı Plajı dır. Bu bölgede kendinize göre harika ve konforlu otel seçenekleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayvalık herşey dahil oteller  sarımsaklı plajı  bölgesinde mevcuttur. Uzun ve geniş  kumsalı yürüyüş yapabilmeniz için sizlere uygun ortamlar oluştururken çocuklarınız ya da sevdikleriniz rahat ve güvenilir şekilde Ayvalık Sarımsaklı plajında yüzebilirler. Ayvalık erken reservasyon otelleri nden birinde tatil yaparken Günübirlik Midilli Adası Turu yapabilirsiniz, Fery botlla bir saatlil mesafede olan Yunanistanın Midilli adası görülmeye değer, Yunanlıların Uzo rakısı , mangalda ahtapot ve diğer zeytinyağlı mezelerini tatmadan ve Barabaros Hayreetin Paşa nın köyünü görmeden dönmeyin. Osmanlı donanması daha 100 yıl öncesine kadar Baraboros Hayrettin paşanın Köyündeki limanda demir atıyordu. Midilli Ada halkı çalışkan ve zengindir, Kadınları eğitimli ve dominant olup bunu yüzyıllarca önce Papazların kadınlar üzerine baskısına karşı çıkan ve kız çocuklarının eğitimi ve kadınların özgürlüğü için hareket başlatan Lesvos isimli kadından almışlardır ve  Lesvos  un ve Meydanda heykeli vardır. Hatta Yunanistanda kominist partisinin tek şubesi Midillide olup Binası kırmısı renklidir.  Midilli Halkı  diğer yunan adası halklarından daha zengin olmalarını ve rahat yaşamalarını Kavalalı Mehmet Ali Paşa ya borçludurlar bunun gerçek hikayesini ve Midillideki Türk Camisi , Türk Hamamı  ve  sokağını oraya saklayalım.

Ayvalık tatil programınızın dahilinde yer alması gereken Ayvalık turistik yerleri ve Ayvalık gezilecek yerleri içinde bulunan bir başka isim ise Cunda Adası  dır. Rum evlerinin dar ve güzel sokaklarında zaman geçirebilir, ünlü balık restoranlarında leziz yemekler tadabilirsiniz. Ayvalık tatili sırasında Cunda Adasına gitmezseniz Ayvalık’ı gezdim demeyin. Sahilo boyunca sıralanmış balık lokantaları Ayvalık mezeleri nefis papalina ve diğer deniz ürünleri sizleri bekliyor. Harika kordon boyu ve güzel sahillerinda gezerken acıktım diyen hemen meşhur bir Ayvalık Tostu ile açlığını bastırabilir ama aslında bu tost bir tutkudur.