Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa

crystal-sunset-luxury-resort-spa-36161.jpg
Antalya/Side
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Side Kumköy mevkiindeki Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, denize 100 m. mesafededir. 40 metre uzunluğunda kumdan oluşan plajı bulunmaktadır.


Havaalanına olan uzaklık

Side Kumköydeki Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, havaalanına 60 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Side Kumköydeki Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, şehir merkezine 70 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, 304 Standart Oda, 125 Aile Odası, 143 Junior Suite, 12 King Suite olmak üzere 584 oda ve 1675 yatak kapasitelidir.


Oda Özellikleri

Side Kumköyde bulunmakta olan Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`da, 4 adet oda tipi vardır.

Standart Oda: Balkon, Saç Kurutma Makinası, Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili.

Aile Odası: Balkon, Saç Kurutma Makinası, Küvet, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili.

Junior Suite: Balkon, Saç Kurutma Makinası, Küvetli Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Ücretli Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili, Oturma Odası.

King Suite: Balkon / Teras, Saç Kurutma Makinası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Jakuzi, Oturma Odası, Çay Kahve ve Kettle, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili, Şezlong, Bornoz ve Terlik, Çardak.


Yiyecek & İçecekler

Side Kumköyde bulunan Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, Ultra Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Kahvaltı Açık Büfe olarak 07:00 - 10:00 saatleri arasında, Geç Kahvaltı (Continental) 10:00 - 11:00 saatleri arasında, Pastane 11:00 - 00:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği Açık Büfe olarak 12:30 - 14:30 saatleri arasında, Akşam Yemeği Açık Büfe olarak 19:00 - 21:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Snacks 10:30 - 18:00 saatleri arasında, Gözleme 11:00 - 17:00 saatleri arasında, Snack Servisi 12:30 - 16:00 saatleri arasında sunulur.

Restaurantlar (Rezervasyonlu)
Crystal Sunset Cruise Restaurant (Deniz Ürünleri Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Pasha Ottoman Restaurant (Türk Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Oriental Express Restaurant (Asya Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Crystal Planet Restaurant (Dünya Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Toffie Apple Restaurant (Çocuk A la Carte) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Mediterranean Breeze Restaurant (Akdeniz Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Barlar
24 Saat Lobby Bar
Sunset View Beach Bar 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Sweettooth Bar 10:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
King Cobra Kingdom Pool Bar 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Pool Bar 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Waterworld Bar 12:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Night Club (Opsiyonel) 00:00 - 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Amfi Bar 21:00 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Disco 00:00 - 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Tesis Özellikleri

Side Kumköyde konumlanmış Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`da, Çamaşırhane (Ücretli), Uyandırma Servisi, Market (Ücretli), Doktor (Ücretli), Berber (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Aktiviteler

Side Kumköy konumundaki Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`da, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu vardır.


Ücretli Hizmetler

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`nın ücretli hizmetleri arasında, Su Sporları, Tenis Kortu Işıklandırması, Tenis Raketi, Tenis Topu, Tenis Dersleri, Oyun Salonu, Bilardo, Bowling bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`nın ücretsiz hizmetleri arasında, Fitness Salonu, 2 Adet Tenis Kortu (Sert Zemin), Su Topu, Aquarobik, Aerobik, Streching, Plaj Voleybolu, Masa Tenisi, Boccia, Dart, Pilates, Nordic Walking Çubukları bulunmaktadır.


Hatırlatmalar

Side Kumköydeki Crystal Sunset Luxury Resort & Spa`ya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu