Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

crystal-sunrise-queen-luxury-resort-spa-292718.jpg
Side/Kumköy
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Side Kumköy mevkiindeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, denize sıfır konumdadır. 180 metre uzunluğunda kumsal plajı bulunmaktadır.


Havaalanına olan uzaklık

Side Kumköydeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, havaalanına 65 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Side Kumköydeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, şehir merkezine 7 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, 230 Standart Oda, 3 Engelli Odası, 66 Standart Teras Oda, 46 Deluxe Teras Oda, 9 Deluxe Balayı Oda, 25 Suite Oda, 137 Aile Odası olmak üzere 514 oda ve 1353 yatak kapasitelidir. Odaların 360 tanesi deniz manzaralıdır.


Oda Özellikleri

Side Kumköyde bulunmakta olan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`nın 6 adet oda tipi vardır.

Standart Oda: Balkon, Ücretsiz Çay Kahve İmkanı, Saç Kurutma Makinası, Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili.

Standart Teras Odası: Balkon, Ücretsiz Çay Kahve İmkanı, Saç Kurutma Makinası, Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili.

Deluxe Teras Odası: Teras, Ücretsiz Çay Kahve İmkanı, Saç Kurutma Makinası, Küvet, Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili, Şezlong, Bornoz ve Terlik.

Deluxe Balayı Odası: Teras, Ücretsiz Çay Kahve İmkanı, Saç Kurutma Makinası, Küvet, Duş, Engelli Odası, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili, Şezlong, Bornoz ve Terlik.

Suite Oda: Balkon ve Teras, Ücretsiz Çay Kahve İmkanı, Saç Kurutma Makinası, Duş, Emanet Kasası, Kablosuz İnternet, Ücretsiz Minibar, 2 x Uydu Tv, Merkezi Klima Sistemi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane, Kapı Zili, Şezlong, Bornoz ve Terlik.


Yiyecek & İçecekler

Side Kumköyde bulunan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, Ultra Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Kahvaltı Açık Büfe olarak 07:00 - 10:00 saatleri arasında, Geç Kahvaltı (Continental) 11:00 - 11:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği Açık Büfe olarak 12:30 - 14:30 saatleri arasında, Akşam Yemeği Açık Büfe olarak 19:00 - 21:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Pastane 11:00 - 00:00 saatleri arasında, Çay, Kahve & Pasta 11:00 - 17:00 saatleri arasında, Çocuk ve Yetişkin Büfesi 12:00 - 14:30 saatleri arasında (Opsiyonel), Snack Servisi 14:30 - 16:00 saatleri arasında, Gözleme 11:00 - 17:00 saatleri arasında sunulur.

Restaurantlar
(Rezervasyonlu)
Halikarnas Balıkçı Meyhanesi (Deniz Ürünleri Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Ehli Keyf Restaurant (Türk Mutfağı / Barbekü) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
L`aspendos Restaurant (İtalyan Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
La Casite Mexicana Restaurant (Meksika Mutfağı) 19:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Barlar
Sunset View Bar 09:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
24 Saat Lobby Bar saatleri arasında hizmet vermektedir.
Crystal Cruise Beach Bar 09:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Crystal Bar 10:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kid`s Cocktail Bar (Opsiyonel) 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Cave Bar (Opsiyonel) 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Side Pool Bar 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Cafe Turquoise (Opsiyonel) 10:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Apollo Temple Lounge (Opsiyonel) 10:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Amfi Bar 21:30 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Disko 00:00 - 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Tesis Özellikleri

Side Kumköyde konumlanmış Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`da, Çamaşırhane (Ücretli), Market (Ücretli), Emanet Kasa, Doktor (Ücretli), Berber (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Aktiviteler

Side Kumköy konumundaki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`da, 5 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 1 adet çocuk havuzu vardır.


Ücretli Hizmetler

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`nın ücretli hizmetleri arasında, Atari Salonu, Langırt, Bilardo, Bisiklet, Bowling, Deniz Bisikleti, Sörf, Deniz Bisikleti, Yelkenli, Kano, Katamaran, Rüzgar Sörfü, Su Kayağı, Banana, Paraşüt, Güzellik Salonu, Masaj, Jakuzi bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Side Kumköyde yer alan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`nın ücretsiz hizmetleri arasında, Animasyon, Tenis, Disco, Basketbol, Beach Futbol, Sinema, Canlı Müzik, Dart, Masa Tenisi, Fitness, Beach Voleybol, Aqua Park, Kum Plaj, Minder, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı, Kids Club, Oyun Parkı, Çocuk Bahçesi bulunmaktadır.


Balayı Konsepti

Side Kumköydeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`nın balayı konseptinde, Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı, Odada Bornoz ve Terlik, Odaya Kahvaltı İkramı, Odaya Gazete Servisi, A la Carte restaurantta ücretsiz akşam yemeği vardır.


Hatırlatmalar

Side Kumköydeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa`ya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.


Dolu Erken Rezervasyon Müsait Boş

Standart / Deniz Manzara

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Temmuz 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Aile Odası

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Temmuz 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Standart Oda

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Temmuz 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

TOPLANTI SALONU

Salon Ebat 
(m)
Yükseklik 
(m)
Alan 
(m²)
Tiyatro Sınıf U Düzen Banket
Gala
Kokteyl
Perge Theatre 25.00 * 25.00 5.8 625 600 500 - 500 600
Side I 15.00 * 15.00 2.5 225 150 100 50 - 200
Side II 6.00 * 15.00 2.5 90 80 50 25 - -

Detaylar
 


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu