Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Seyşeller Balayı Turu 5 Gece 7 Gün

seyseller-balayi-turu-5-gece-7-gun-6-4482.jpg
TALEP GÖNDER

SEYŞELLER BALAYI TURU  BİLGİLERİ

Seyşel adaları 1505 yılında ilk defa Portekizliler tarafından keşfedilmiştir. Uzun yıllar Fransız ve İngiliz sömürgesi olarak kalmış ve 1976 yılında bağımsızlığına kazanmıştır. Şu anda tek partili diktatörlük bir yönetim vardır. Hint okyanusunda 493 km kare alana sahip adalardan meydana gelmiştir. En büyük adaları Mahe adası sonra ise Praslin adası, La Digue, Silhouette, Aldabra ve Destroches adalarıdır. Volkanik yapıdan oluşan adaların en yüksek noktası 900 m. dir. Ilıman bir iklime sahiptir Güney doğudan esen Alize rüzgarları bu ılıman havayı verir. Hava sıcaklığı  yıl boyunca 24 – 29 C. Derecedir. Halk İspanyol, Fransız, Asyalı ve Afrikalı insanların karışımında, melezlerden oluşmuştur nüfusu 74.000 dir.  Çoğunluğu Katolik olan nüfusun az miktarda Müslüman, Protestan ve Hindu da vardır. İngilizce ve Fransızca resmi dildir. Syşellerin başkenti Victoria dır. Halkın gelir kaynağı yerel tarım ve turizm dir. Seyşellerde yetişen tarım ürünleri patates , muz, manyok ve nişastası, kokonat, vanilyadır. Balıkcılık ve deniz ürünleride ülkenin önemli gelir kaynaklarındandır.
Seyşeller Türklere vize uygulaması yoktur. Pasaport ile vizesiz gidebildiğimiz ender ülkelerdendir. Egzotik ve tropikal doğası ile tatilcilerin en çok tercih ettikleri tatil bölgesidir. Balayı tatili için dünyada ilk tercih edilen yerlerden olan Seyşeller doğal bakir güzellikleri ile insanları büyülemekte, ucuz ve bol deniz mahsulleri, kendine özgü mimarisi ile yapılan otelleri, yemekleri, ve  değişik kültürü ile Seyşeller e  gitmek artık çok kolay. Türk hava Yolları
Haftada 3 defa İstanbul dan Seyşeller Mahe adassına uçmaktadır  8 saat süren yolculuk ile harika bir Sayşel tatili yapabilirsiniz. Seyşel tatili fiyatları hayli caziptir. Alsero Turizm 1996 yılından bu yana  yapmış olduğu yurt dışı tur organizasyonlarında sizler için en uygun olanını sunar. Alsero Turizm i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

SEYŞELLER BALAYI TURU 

TÜRK HAVA YOLLARI  İLE  5 GECE 6 GÜN 


 
1 Gün :  İstanbul  –  Seyşeller  
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, THY havayolunun kontuarı önünde uçuştan 2 saat önce buluşuyor, bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK748 sefer sayılı uçuşu ile 01.05 de Seyşeller’in başkenti olan Mahe’ye hareket ediyor ve gece yolculuğu yapıyoruz. 8 saatlik uçuştan sonra  yerel saat ile 10.55 de  Mahe hava alanına varış. Hava alanında buluştuğumuz rehberimiz ile otelinize transfer. Otele yerleşme istirahat ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 
2 Gün :  Seyşeller
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  İlk gün  otelde dinlenmek ve Seyşeller in  tropikal ikliminin tadını çıkarmak gerekir. Her otelin kendine özgü balayı çiftlerine özel jestleri vardır. Seçtiğiniz otele göre bu ikramlar değişmektedir. 
Arzu eden misafirlerimiz  extra La Digue Turuna katılabilirler. Bu turda   Seyşeller’İn üçüncü büyük adası olan La Digue adası gezilir buradaki  aşırı büyüklükteki granit taş oluşumlarını görülür,  kurutulmuş hindistancevizi fabrikası, eski vanilya ve tarçın fidanlıkları gezilir. Tabi tur esnasında bu adalarda bulunan bakir koylarda yüzme ve güneşlenme ayrıcalığını da yaşayacaksınız.. Turun sonunda otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 
3 Gün  :  Seyşeller
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Saeyşelleri daha iyi tanımak için isteyen misafirlerimiz otelde organize edilen  günlük turlardan  extra Mahe Adası turuna  katılabilirler. Bu turumuzda Mahe’nin görülmesi gereken en popüler  köşelerini görüp tanıma fırsatı bulacaksınız. Başkent Victoria‘nın Hustle ve Bustle’ ını gezdikten  sonra  Morne Blanc çay tarlasında küçük bir ara verip bilgi ediniyor ve fotoğraf çekiyoruz.  Tur sırasında Seyşellerin harika kumsallarında güneşlenme imkanınız olacaktır. Seyşeller’e özgü  harika botanik bahçelerini, sanat köyü ile Seyşeller e özgü  model gemi yapımı fabrikasını gezip tur sonunda otele dönüş ve konaklama otelimizde.
 
 
4 Gün  :  Seyşeller
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.
Bu gün Dileyen misafirlerimiz tam gün sürecek olan  Reef Safari Turuna katılabilirler. Seyşellerin  meşhur adalarının gezildiği bu turda Seyşeller’i yaşam tarzı ve coğrafyası ile daha iyi tanımış olacaksınız. St Anne Marine Ulusal Parkında koruma altındaki bu müthiş deniz yaşamını yakından göreceksiniz.  Deniz altını seyirden hoşlananlar  şnorkel ekipmanlarıyla sualtının büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
 
5 Gün  :  Seyşeller
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  Praslin Turuna katılabilir;  Mahe’ye hızlı feribotla 1 saat; havayolu ile 15 dakika mesafede bulunan Seyşeller’in ikinci büyük adası olan Praslin’i dezitoruz. Mai vadisi ve bu vadideki 7000 coco de mer palmiyesi bulunan tabii güzellikteki ormanı ile burada yaşayan Kara Papağanı da görebiliriz.  Konaklama otelimizde.
 

 
6 Gün  :  Seyşeller- İstanbul
Sabah kahvaltısı sonrası check our işlemlerini yapıp  Mahe Havaalanına transfer ve Türk Hava Yollarının TK749 sefer sayılı uçağı ile saat 12.25 de  Syşeller Mahe Hava alanından  İstanbul’a hareket. Yaklaşık 8.5 saat süren uçuş sonrası   18.10 da İstanbul’a varıyoruz ve turumuzu sonlandırıyoruz. Alsero Turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
   


Terms and Conditions


SEYSELLER  BALAYI TURU  FİYATLARI

 
 Seyseller  otel fiyataları  sezona göre değişiklik göstermektedir. Bazen indirimler olmakta bazen konsept promosyonları olmaktadır.
  Aynı zamanda Maldiv otelleri balayı çiftlerine özel değişik ikramları olmaktadır. 
  oda kahvaltı hizmet veren Maldiv otellerinin bazılarında  günlük fiyat ek olarak   yarım pansiyon farkı, tam pansiyon farkı veya herşey dahil farkı  verilerek  rezervasyon yapılmaktadır.   Maldive otel transferleri Hava alanında otelin uzaklığına göre  deniz Uçakları veya  sürat motorları ile    
 yapılmaktadır.
  Sozona göre çok  değişken olan Maldiv otel fiyatarı nda  rezervasyon tarihinde seçtiğiniz otele göre güncel fiyat verilerek  sezonluk indirim    fırsatlarından  faydalanma   imkanı olacaktır.
 Bu nedenle acentemize talepte bulunarak bölge hakkında bilgisi olan arkadaşlarımızca balayınıızın daha güzel geçmesi için bilgii  almanızı öneririz.

**  Balayı turu erken rezervasyon  indirimi uygulayan otellerin imkanlarından faydalanmak için  lütfen bizi arayınız.


FİYATLARA DÂHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul Maldivler İstanbul İnternational   THY ekonomik sınıf  Uçak bileti
Seçtiğiniz 
Otelde 5 Gece  Konaklama
Sürat Motoru veya Deniz uçağı ile Male havaalanından Transfer
Male Havalimanı Karşılama ve Asistanlık Hizmeti 

Balayı paketi promosyonu  ( otele göre değişir ) 
Seyahat güvence paketi 

 

FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER 

Yurt Dışı Çıkış Pulu
Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler ,Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar 
Programda belirtilmeyen tüm yemekler, tüm içecekler, ve kişisel harcamalar
Otellerde alıncak ücretli aktiviteler ile Günlük Turlar.
   


Terms and Conditions
TUR  ÖNCESİ   GENEL BİGİLER

Değerli Misafirlerimiz öncelikle SEYŞELLER  balayı turunda Alsero Turizmi  tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri Program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 15 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 2 saat önce iç hat ise 1 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.
PARA BİRİMİ:Yolculuk öncesine yanınıza Amerikan Doları almanız önerilir Yerel paraya çevrilmesi en masrafsız olan para birimidir.

İNTERNET:İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve hafif kıyafetler alınız. Maldivler de ılıman ekvator iklimi vardır günaş ışınlarına hassas olanlar küçük bir şemsiye alabilir.

Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

ELEKTRİK: Tur esnasında gezeceğimiz ülkelerde elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır. Yinede Voltajı kontrol ediniz.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanız tavsiye ederiz. 
   


Terms and Conditions


ENEL TUR  KURALLARI  

*** Kişiye özel turlarda  regular grup oluşumu şartı olmaz 
***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Alsero Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.


VİZE BİLGİLERİ


***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.
*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Alsero Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
   


Terms and ConditionsBİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu


Seyşeller Balayı Turu 5 Gece 7 Gün


Select Dates:
Start date:
 
End date:
 
Contact Details:
 Salutation:  
 First Name:  
 Surname:  
 Date of Birth:  
 Daytime Phone  
 Email Address:  
 Confirm Email address::  
     
 Postal Address:    
 City:  
 Postcode/Zip:  
 State:  
 Country:  
YOUR GROUP DETAILS:
Please state the total number of people.
Persons   Discount Price(1 person) Total
Number of Adults: any person older than 11   
Number of Children age 0-2: born 2012 - 2013 (0%)  $ 0,00
Number of Children age 3-6: born 2007 - 2011 (0%)  $ 0,00
Number of Children age 7-11: born 2012 - 2013 (0%)   $ 0,00
         
PAYMENT DETAILS:
             
DEPOSIT: 100 % 80 % 50 % 30 %   
CARD TYPE: Visa (%2 added) Mastercard (%2 added)    $ 0,00
            Total:
YOUR CREDIT CARD DETAILS:
Card Holders Name:
 
Credit Card Number:
 
Expiry Date:
  / (month/year)
Security Code:
  The last digits on the back of your card
Your information will be encrypted with 128 Bit SSL, not stored in your browser and on the website.


Enter the code exactly in the box below:I have read and agree to the terms and conditions specific to this booking
seyşeller turu,seyseller adalari nerede,seyşeller turu fiyat,seyşeller turu yorumları,seyşel turu,seyşeller balayı turu,seyşeller kenya turu,en ucuz seyşeller turu,seyseller turu