Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

dorukkaya-ski-mountain-resort-41591.jpg
Bolu/Kartalkaya
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Dorukkaya Ski & Mountain Resort Bolu / KARTALKAYA, Dağda, Bolu 40 km, Esenboğa Havaalanı200 km, Çam ormanları arasında benzersiz bir kayak merkezi,Önemli Merkezler İçerik Konum Bolu-Ankara Karayolu Karayolu 28 km. Bolu Şehir Merkezi 40 km Ankara Şehir Merkezi 180 km İstanbul Şehir Merkezi 280 km Safranbolu Tarihi Konaklar 115 km.


Havaalanına olan uzaklık

Dorukkaya Ski & Mountain Resort 200 Km Ankara Esenboğa havaalanına mesafededir


Şehir Merkezine Uzaklık

Dorukkaya Ski & Mountain Resort şehir merkezine 40 km mesafededir


Otel Kapasitesi

259 Oda kapasitelidir


Oda Özellikleri

Oberge Oda Telefon, Duş ve Tuvalet, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Minibar, TV, Merkezi Isıtma.


Yiyecek & İçecekler

Dorukkaya Ski & Mountain Resort Konsepti: Herşey Dahil.
 
Local içecekler, 2 Restaurant Kapalı kap: 750, Snack Bar, Kafeterya. Oberj Restaurant, 120 kişilik, Lobi Bar, Disco Bar, Tepe Cafe (Extra), Chocolate Cafe (Extra), Türk, Uluslararası Mutfakları mevcuttur.


Tesis Özellikleri

Dorukkaya Ski & Mountain Resort de 259 Oda, 900 Yatak, 163 Standart Oda, 66 Delüks Oda, 2 Villa Kartal ve Grand Kartal`ın toplam uzunluğu 20 kilometreyi bulan 12 pisti, saatte 6 bin kişi kapasiteli 11 lifti var. 2 bin metredeki otellerin pistleri 2 bin 400 metreye kadar çıkıyor.

Burası Türkiye`nin en bakımlı ve keyifli pistlerinden. Doruk Kaya`nın 23 kilometre uzunluğundaki 20 pistinde ise 8 lift çalışıyor. Böylece dağdaki toplam pist uzunluğu 43 kilometreyi, pist sayısı 32`yi ve lift sayısı 19`u buluyor.4 mevsim otelcilik anlayışı çerçevesinde kış sezonuna yönelik olarak 1990 yılında Kaya Holding A.Ş. bünyesine katılan DorukKaya Ski & Mountain Resort, 1 dönüm alan üzerine kurulu dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir.

Türkiye`nin en iyi kayak pistlerinin olduğu DorukKaya Ski & Mountain Resort, Avusturya`dan gelen mühendisler tarafından projelendirilen Türkiye`nin ilk ve tek Snowpark`ı ile farklı seviyelerde tüm snowboard severlere unutulmaz anlar vaadeder.


Aktiviteler

Sağlık Odası, Doktor, İş Merkezi, Çocuk Bakımı (İsteğe Bağlı), İnternet, Market, Uyandırma Servisi (İsteğe Bağlı), Kuru Temizleme, Açık Otopark, Çamaşır ve Ütü Servisi, Jeneratör, Sauna, Resepsiyonda Emanet Kasası (Kiralık), Masaj, Jakuzi (Isıtmalı), Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Merkezi, Sağlık Merkezi, Kuaför, Güzellik Salonu, Jimnastik Salonu, Çocuklar için oyun alanı, Mini Club, TV Odası, Disko, Snowboard, Spor Kulübü, 11 Kayak Pisti, Bilardo, Kayak, Soft Animasyon.


Ücretli Hizmetler

Dorukkaya Ski & Mountain Resort de Kuru Temizleme, Çamaşır ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasası (Kiralık), Masaj, Sağlık Merkezi, Kuaför, Güzellik Salonu, Snowboard, Spor Kulübü.


Ücretsiz Hizmetler

Dorukkaya Ski & Mountain Resort de Sağlık Odası, Doktor, Çocuk Bakımı (İsteğe Bağlı), Uyandırma Servisi (İsteğe Bağlı), İş Merkezi, İnternet, Jeneratör, Araçlık Açık Otopark (Isıtmalı), Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Jakuzi, Fitness Merkezi, Jimnastik Salonu, Çocuklar İçin Oyun Alanı, Mini Club, TV Odası, Disko, 8 Ski-Lift, Spor Kulübü, 11 Kayak Pisti, Bilardo, Kayak, Soft Animasyon.


Hatırlatmalar

Giriş Saati:14:00
Çıkış Saati:12:00
• Tesise hayvan kabul edilmemektedir.


Dolu Erken Rezervasyon Müsait Boş

Standart Oda

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Ocak 2017 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Şubat 2017 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mart 2017 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu