Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Filipinler
 
EJD
 
TUR  BAŞLAMA TARİHLERİ 

24.12.2017


FİLİPİNLER TUR PROGRAMI 
 
 
1 .GÜN ISTANBUL- MANILA (FİLİPİNLER) UÇUŞU 14:25 13:00
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 11:45’de hazır bulunuyoruz. SINGAPUR HAVA YOLLARI kontuarında  işlemlerimizi yapıyoruz.
Singapur  aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya saat 14:25’de uçuyoruz. Geceleme uçakta.
 
2.GÜN 25 ARALIK 2017 MANİLA
Manila’ya  15:30’da  varıyoruz. Havaalanı transferimizin ardından şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz.Otele yerleşir yerleşmez, eşyalarımızı bıraktıktan sonra bugün için serbest saatlerimiz olacak.Geceleme şehir merkezimizdeki otelimizde.
Gece arzu edenlerin Extra Turumuz  Var.
 
GEMİ TURU- AKŞAM YEMEKLİ [70€ ] Manila Körfezi
Bu akşam Manila  Körfezinde saat 19:00 da  başlayacak bir  Körfez  gemi turumuz  var.
 
 
3.GÜN 26 ARALIK 2017 MANILA - BOHOL 11:20 12:45
Sabah  otelde kahvaltı /  uçuş saatimi 11:20 -  havalimanına hareket. otelimizi boşaltıp özel aracımızla havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz.
Bugün Filipinler’in doğal güzellikleri ve dünyanın en enteresan hayvanı tarsierleriyle ünlü Bohol’a ulaşıyoruz. Bohol, dünya mirası listesinde de kendine yer bulmuş Çikolata Tepeleri ile ünlü. Havaalanından transferimiz ile Panglao Adası’na geçiyoruz. Panglao köprüler ile Bohol Adası’na bağlanıyor. Adanın otellerinin bulunduğu, asıl konaklama bölgesi ise Panglao.Bugün hep beraber okyanusun güzelliklerini keşfediyoruz.  Tüm gün tropikal adanın keyfini çıkarıyoruz. 

4.GÜN 27 ARALIK 2017 BOHOL – ÇİKOLATA TEPELERİ TURU
Bugün erken saatlerde uyanıyoruz. Çikolata Tepeleri turumuzu gerçekleştirmek için hazırlanıyoruz.Panglao’dan özel araçlarımızla tura başlıyoruz. Önce Bohol’deki milli parka uğruyor ve dünyada sadece Güney Filipinler’deki adalarda Endonezya’nın belirli bölgelerinde bulunan, dünyanın en küçük maymun familyasından gelen “tarsier”leri görüyoruz. Milli parkta onları, doğal yaşam alanlarında ziyaret ediyoruz.Daha sonrasında turumuza Çikolata Tepeleri adı verilen çok özel oluşumları ziyaretimizle devam ediyoruz. Adanın ortasında, büyük bir alana yayılmış olan, üzerinde bitki yetişmeyen yüzlerce tepeyi özel seyir teraslarından izliyor ve fotoğraflıyoruz. Bu tepeler hakkındaki efsaneleri dinliyoruz. Çikolata Tepeleri özel olarak korunan, dünya mirası listesine girebilmeyi başarmış bir alan. Filipinler’in en turistik noktalarından biri.Dileyen misafirlerimiz tur boyunca yapılacak olan çeşitli aktivitelerin en çılgınını, zipline deneyimini yaşayabilirler.Bu uzun ve yorucu turumuzun ardından otelimize geri dönüş.  Konaklama otelimizde.
 
5.GÜN 28 ARALIK 2017 BOHOL- CEBU - BORACAY
Sabah erken saatlerde uyanıyoruz. Bugün BOHOL adasından ayrılıyoruz, önce Tekne iskelesine gideceğiz , daha sonra yerel tekneler ile CEBU ya geçiyoruz.  Filipinlerin  en büyük şehirleri arasında yer alan CEBU  adasına varışımızı takiben panaromik şehir turumuz  yapılacak. Turumuz  sonrası, havalimanına geçiyoruz. BORACAY uçuşumuzu yapacağız.
Akşam saatlerinde önce  yan ada  KATICLAN  havalimanına ulaşıyoruz, burdan deniz yolu ile Boracay adasına geçiyoruz.( Boracay adasında havalimanı yok- bu sebeple uçuşlar yan adaya iniyor, geçişler  oradan yapılıyor)Geceleme  Boracay da.Otelimizde.

6.GÜN 29 ARALIK 2017 BORACAY
Boracay’da tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.
 
7.GÜN 30ARALIK 2017 BORACAY
Boracay’da tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.
 
8.GÜN 31 ARALIK 2017 BORACAY - EL NIDO ( PALAWAN ADASI )
Boracay’da   son günümüz , rehberimizin eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz ve Caticlan Havalimanına yeniden geçiyoruz, Buradan yerel hava Yolu ile  EL NIDO (Palawan) uçuşumuzu  yapacağız. (SwiftAir)  15:20 16:25  varışımızı  takiben,  küçük otelimize yerleşiyoruz. Geceleme El NIDO  bölgesinde otelimizde.,  Bu Gece  YILBAŞI !! 
AKŞAM YILBAŞI  ÖZEL YEMEĞİMİZ – MÜZİKLİ BİR KUTLAMA YAPACAĞIZ !! 

9.GÜN 1 OCAK 2018 EL NIDO
Bugün El Nido da serbest günümüz olacak. Diyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği  tura  katılabilirler.
( Extra TUR )

10.GÜN 2 OCAK 2018 PALAWAN - Puerto Princesa
Bu sabah El Nido daki otelimizden ayrılıyoruz. Palawan adasının orta  bölgesindeki Puerto Princesa  kentine doğru yola çıkacağız, yolculuğumuz 6-7 saat  sürecektir.  Günün  en önemli aktivitesi   MAĞRA TEKNE TURU olacak. Küçük kanolar ile turu  yaptıktan sonra  Palawan havalimanı bölgesine yakın otelimize geçiyoruz.  Geceleme otelimizde.
 
11.GÜN 03 OCAK 2018 PALAWAN (Puerto Princesa) MANILA UÇUŞU
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası Manila  uçuşumuzu  yapacağız.
Varışı takiben,MANILA  ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. , Manila Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Manila Körfezi’nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gidiyoruz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal parkı ve 17. Yüzyıldaki İspanyol Hükümetinin ikameti olan Santiago Kalesini göreceksiniz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. Yüzyıl Manila evlerinin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecek. San Agustin kilisesi ve müzesini gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak geziyoruz.  Şehir turu sonrası  otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
 
12.GÜN 04 OCAK 2018 Villa Escudero TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçak saatimize kadar  serbest saatimiz olacaktır, arzu eden misafirlerimiz için,EXTRA turumuzda
VILLA ESCUARDO TURU - ÖĞLE YEMEKLİ [65€]
Manila kent merkezinden dışarıya çıkıyoruz, yaklaşık 2,5 saat kara yolu mesafesinde olan Hindistan cevizi ekim bölgesi- özel bir   doğal güzellik ve eğlence  bölgesine gideceğiz , yerliler buraya ‘’ Villa Escudero’’ ŞELALE ismini vermişler. Ve özellikler  haftasonlarında , şehirden bunalan Filipinliler ve turistlerin  uğrak bir bölgesi konumunda.
Dikkat!, yanınıza Mutlaka Mayo-şort-terlik+ havlu alınız.Bölgesel manda arabası ile park bölgesine giriş yapacağız. Masaların Suların içerisinde olduğu yerel restoranda  ÖĞLE YEMEĞİ alacağız,  arzu edenler  yüzebilecekler. Çok dinlendirici ve eğlenceli bir gün bizi  bekliyor. Turumuzun sonunda yeniden Manila ‘ya döneceğiz.
Havalimanına geçiyoruz,  Uçuş saatimiz 19:00  , Singapur  aktarmalı olarak dönüş yolculuğumuz başlıyor, geceleme uçakta.
 
13.GÜN 05 OCAK 2018 ISTANBUL
İstanbul Atatürk Havalimanına a varış saatimiz 08:25.
   


Terms and Conditions


TUR  BAŞLAMA TARİHLERİ

 
 
İstanbul Atatürk Havaalanı çıkışlı Tur tarihleri İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik
oda 
 
 3 kişilik odada kişi başı
                    24.12.2017 1799 Euro 2199 Euro 1799 Euro
        
    Ücrete Dahil Olan Hizmetler
ANA UÇUŞ : İstanbul/ Manila/İstanbul arası Ekonomi Class Uçak Bileti 1 PARÇA bagaj hakkı 20 kg
 
Ara Uçak Manila- Bohol Bileti
Ara Uçak Cebu- Borakay Bileti
Ara Uçak Borakay – El Nido Bileti
Ara Uçak Palawan-Manila Bileti
Bohol- Cebu Ferry Bileti
Borakay- Caticklan arası İki Yönlü Ferry Bileti
 
KONAKLAMA OTELLER 3 ve 4YILDIZLI DIR.
TÜM OTELLERDE KAHVALTILAR DAHİLDİR.
PANAROMİK MANİLA ŞEHİR TURU
BOHOL ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

    Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
FİLİPİNLER TÜRKİYE’DEN VİZE İSTEMİYOR ANCAK ADALARIN KENDİLERİNE ÖZEL “AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. BUNLAR 7-15 DOLAR ARASINDA DEĞİŞEN RAKAMLAR.
Extra  belirtilen Turlar.
FİLİPİNLER İÇ HAT UÇUŞLARINDA VALİZ AĞIRLIKLARI ÇOK SIKI DENETLENİYOR. BU KONUDA OLUŞABİLECEK EKSTRA MASRAFLAR.
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL )
 
Bu tur  için  Kişi  Başı 80€  bahşiler  havalimanında toplanmaktadır.
Yerel şöfor/rehber/türk tur lideri arasında pay edilmektedir.
   


Terms and ConditionsBİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu


Filipinler Turu


Select Dates:
Start date:
 
End date:
 
Contact Details:
 Salutation:  
 First Name:  
 Surname:  
 Date of Birth:  
 Daytime Phone  
 Email Address:  
 Confirm Email address::  
     
 Postal Address:    
 City:  
 Postcode/Zip:  
 State:  
 Country:  
YOUR GROUP DETAILS:
Please state the total number of people.
Persons   Discount Price(1 person) Total
Number of Adults: any person older than 11   
Number of Children age 0-2: born 2012 - 2013 (0%)  € 0,00
Number of Children age 3-6: born 2007 - 2011 (0%)  € 0,00
Number of Children age 7-11: born 2012 - 2013 (0%)   € 0,00
         
PAYMENT DETAILS:
             
DEPOSIT: 100 % 80 % 50 % 30 %   
CARD TYPE: Visa (%2 added) Mastercard (%2 added)    € 0,00
            Total:
YOUR CREDIT CARD DETAILS:
Card Holders Name:
 
Credit Card Number:
 
Expiry Date:
  / (month/year)
Security Code:
  The last digits on the back of your card
Your information will be encrypted with 128 Bit SSL, not stored in your browser and on the website.


Enter the code exactly in the box below:I have read and agree to the terms and conditions specific to this booking