Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Endonezya Turu ( Yılbaşı )

endonezya-turu--yilbasi--45361.jpg
TALEP GÖNDER

  Endonezya (13 Gün Yılbaşı)

 
EJD
 
TUR  BAŞLAMA TARİHLERİ 

  YILBAŞI       :  27.12.2017


 ENDONEZYA TUR PROGRAMI  

 1.gün ; 27 ARALIK İSTANBUL çıkış..JAKARTA Yolculuğu, 14:25 Hareket
Bugün saat 21:00’de (lütfen buluşma  saatini harekete 1 hafta kala  ofimizden teyid ediniz ) SINGAPUR Hava Yolları ile  SINGAPUR aktarmalı olarak Endonezya’nın başkenti Jakarta’ya doğru yola çıkıyoruz.Bu gece uçakta uyuyacağız. Varışımız ertesi sabah olacak.
 
 2.gün : 28 ARALIK JAKARTA varış.. Jakarta Şehir turu
Bu sabah erken saatlerde  Jakarta’ya ulaşıyoruz,  havalimanında  gümrük işlemlerimizi  hallettikten sonra bagajlarımızla dışarı çıkacağız, Güney Asya’nın en büyükşehileri arasında yer alan Jakarta’ya yı şehir turu yaparak gezeceğiz. Müslüman ağırlıklı bir  nüfusa  sahip ve ticari hayatı çok gelişkin olan bu metropolde,  ziyaretlerimizi  tamamladıktan sonra,  geceyi geçirmek üzere otelimize  gidiyoruz.
AKŞAM YEMEĞİ  yerel restoranda alınacaktır.Geceleme  otelimizde.
 
OTELİMİZ : Santika Jakarta 4*                                  

3.gün :  29 ARALIK JAKARTA – BANDUNG Yolculuğu
Bu sabah otelimizde kahvaltımızı  aldıktan sonra, saat 07:30 gibi otelimizden ayrılacağız, yeni yapılan otoyolu kullanarak Bandung şehrine doğru yola çıkacağız. Şehre varışımızı  takiben,  önemli ziyaretimiz olacak Perahu Volkanı, Bandung kent merkezine 20 km mesafede yer alan , ve halen kükürt çıkışı devam eden bir Volkandır.  Turumuzu takiben otelimize yerleşiyoruz, Bandung aynı zamanda büyük alışveriş merkezleri ve Fabrika satış mağzalarının olduğu bir çokmarkanında üretildiği bir merkezdir.Akşam yemeği sonrasında alışveriş yapabilirsiniz.
AKŞAM YEMEĞİ  yerel restoranda alınacaktır.
 
OTELİMİZ : Grand Tjokro Bandung  4*              
 
4.gün; 30 ARALIK BANDUNG - BATURADEN Yolculuğu
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Baturaden yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında kısa beklemeler ile duracağımız noktalar olacaktır.İlk durağımız Naga Köyü , burada Sudanlı yerlilerin geleneksel yaşam tarzlarını görerek tecrübe edineceğiz.Sonrasında yolcuğumuz Baturadan’a varışımızla bugünlük son buluyor. Mt. Slamet dağında yer alan otelimize yerleşiyoruz.
AKŞAM YEMEĞİ  , Geceleme otelimizde.
 
OTELİMİZ :Santika Purwokerto   4*       
 
 
5.gün ; 31 ARALIK BATURADEN - YOGYAKARTA*** YILBAŞI ****
Erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Jogyakarta yolculuğumuza başlıyoruz.Yol güzergahımız üzerinde Antik Hindu Tapınakları kompleksini görmek üzere Dieng yaylasında mola vereceğiz.Tapınağın bulunduğu yer renkli bir gölüm kenarında köpüren çamur yakınındadır. Ardından Borobudur tapınağını ziyaret edeceğiz. Borobudur Tapınağı Dünya’daki en büyük budist tapınağıdır. Yolculuğumuzun sonunda 2 gece konaklayacağımız Yogyakarta ya varıyoruz.
AKŞAM YEMEĞİ ( YILBAŞI ÖZEL )
 
Geceleme otelimizde. OTELİMİZ : Melia Purosani Hotel    5*
 
6.gün; 01 OCAK YOGYAKARTA Excursion
Sabah kahvaltımızın ardından ilk ziyaretimiz Prambanan Tapınağı olacak. Prambanan Endonezya da yer alan en büyük Hindu tapınağı olarak ünvanını korumaktadır.  Ardından Sultan Sarayı olarak adlandırılan Kraton bölgesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Son olarak Gümüş sektörünün merkezi Kotagede denilen yerde eski bir Batik fabrikasını ziyaret edeceğiz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz ve geceleme otelimizde.
ÖĞLE YEMEĞİ, yerel restoranda alınacaktır.
 
7.gün; 02 OCAK YOGYAKARTA - (UÇUŞ)SURABAYA - TOSARİBROMO YANARDAĞI
Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına geçiyoruz, Endonezya Yerel hava Yolları ile  SURBAYA iline  uçuşumuzu yapacağız. Uçuşumuz 1 saat sürecektir. Buradan aracımızla  Tosari-Bromo bölgesine transfer için yola koyuluyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecektir. Güzergahımızda molalarımız olacak,
Öğleden sonra Bromo bölgesine varıyoruz.Tosari de otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
AKŞAM YEMEĞİ otelimizde.
 
OTELİMİZ  : Bromo Cottages
  
8.gün; 03 OCAK TOSARİBROMO (JİPİLE YANARDAĞ TURU ) - KALİBARU
Sabah çok erken saatlerde 04:00sularında Penanjakan adı verilen gündoğumunu seyredebileceğiniz BOROMO DAĞI için jiplerle  çıkış yapacağız, zirve bölgesine ulaşıp, bölge hakkında bilgi alıyoruz. Fotoğraf molamızın ardından kahvaltı için otele varış. Sonrasında bugünkü turumuza Kalibaru köyü ile devam edeceğiz. Tropikal bitki ve baharat koleksiyonu bulabileceğiniz Doğu Java köyüdür.  Tipik köy biberleri, kahve, kakao, hardal, ve diğerleri de yetişir. Geceleme otelimizde.
AKŞAM  YEMEĞİ, ve Konaklama  Kalibaru Bölgesinde.
 
Otelimiz :Margo Utomo    4*   
 
9.gün; 04 OCAK KALİBARU - BALİ
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından UZUN BİR  YOLCULUK BİZİ BEKLİYOR. Yaklaşık 6,5 saat sürecek bir yolumuz var. Önce  FERİBOT ile  BALİ adasında geçeceğiz. Herkesin düşündüğünün aksine  BALİ  büyük bir adadır.  FERİBOTTAN indiğimiz yerden, gezeceğimiz ve konaklayacağımız yerler arası mesafe 3 saat mesafede.  İstikametimizde  KUTA bölgesi var.olacağız.Tanrının adası olarakta bilinen bu adada KUTA denilen bölgede konaklayacağız.
 
OTELİMİZ : Best Western resort Kuta             
 
10.gün ; 05 OCAK BALİ
Dünyanın en gözde tatil cennetlerinden BALİ deyizve..Bugün  BALİ  DENİZ TAPINAĞI  Ziyaret edeceğiz..Bu tapınak mimari olarak BALİ nin sembolü  durumundadır..Tapınağın ziyareti sonrası El sanatları  ATÖLYELERİNİ  ZİYARET EDECEĞİZ..Tahtaoymacığı, Batik  tekstil  ürünlerini ve kültürel sanat öğlerini  görme  şansımız olacak.
Geceleme otelimizde..
 
11.gün ; 06 OCAK BALİ
Bu güzel  cennet adada  serbest  günümüz..arzu edenler  tekne turlarımıza  katılabilirler(rehberimiz bilgi verecektir.)
Geceleme  otelimizde.
 
12.gün; 07 OCAK BALİ – SINGAPUR - ISTANBUL 21:45
Bali’de  son günümüz. Öğle saatlerinde  odalarımızı   boşaltacağız, daha sonra serbest saatlerimiz devam edecek, uçağımız gece kalacak (21:45), otelin lobisinde  buluşuyoruz  ve saat  18:30 gibi havalimanına geçiyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor..
 
13.gün ; 08 OCAK ISTANBUL‘a varış 08:25

TUR  BAŞLAMA TARİHLERİ

 
 

İstanbul Atatürk Havaalanı çıkışlı Tur tarihleri İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik
oda 
 
 3 kişilik odada kişi başı
1 – 6 Yaş Çocuk 1-     6  Yaş
2.Çocuk
                    27.12.2017 1755 Euro 2195 Euro 1755 Euro 1317 Euro
1207 Euro
 
        
    Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 
İSTANBUL (ATATÜRK)– JAKARTA/-BALI – İSTANBUL
AKTARMALI  EKONOMİ SINIFI ULUSLAR ARASI UÇUŞLAR
YOGJAKARTA- SURBAYA ARASI – EKONOMİ CLASS TEK YÖN UÇAK BİLETİ
10 GECE KONAKLAMA  -OTELLER 3/4/5 YILDIZLI
PROGRAMDA BELİRTİLEN 6 adet AKŞAM YEMEKLERİ ve 1 Öğle yemeği
JAKARTA DAN BALİYE OTOBÜS YOLCULUĞU
KALİBARU LİMANI-BALİ FERİBOT BİLETİ
BROMO YANARDAGI- SABAH JİP SAFARİ
BORA BODUR TAPINAGI TURU-UNESCO
PRAMBANAN TAPINAGI TURU
TÜM HAVAALANI – OTEL TRANSFERLERİ
EJDER TURIZM - TÜRKÇE REHBERLİK
YEREL REHBERLİK
GİRİŞ BİLETLERİ
Seyahat Sigortası*

    Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

KAPIDA VİZE- 50 USD
 AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. TOPLAMI- 25 USD (bali çıkışta ).
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL , HAVALİMANINDA VEZNEYE ÖDENİYOR)
BU TURDA, ŞÖFÖRLER VE KAPTANLAR İÇİN BAHŞİŞLER TOPLAMI –KİŞİ BAŞI *100€.   


Terms and Conditions


 UÇAK BİLGİLERİ  1  SQ 391  27 ARALIK 2017 ISTANBUL SINGAPUR  1425 0545+1 
 2  SQ 950  28 ARALIK 2017 SINGAPUR JAKARTA   0650 0735   

 4  SQ 949  07 OCAK 2018   BALİ SİNGAPUR       2145 0020+1 
 5  SQ 392  08 OCAK 2018   SİNGAPUR İSTANBUL   0150 0825  
   


Terms and Conditions


 

TUR  FİYAT VE TARİH

 
 
İstanbul Atatürk Havaalanı çıkışlı Tur tarihleri İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik
oda 
 
 3 kişilik odada kişi başı
1 – 6 Yaş Çocuk 1-     6  Yaş
2.Çocuk
                    27.12.2017 1755 Euro 2195 Euro 1755 Euro 1317 Euro
1207 Euro
 
        
    Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 
İSTANBUL (ATATÜRK)– JAKARTA/-BALI – İSTANBUL
AKTARMALI  EKONOMİ SINIFI ULUSLAR ARASI UÇUŞLAR
YOGJAKARTA- SURBAYA ARASI – EKONOMİ CLASS TEK YÖN UÇAK BİLETİ
10 GECE KONAKLAMA  -OTELLER 3/4/5 YILDIZLI
PROGRAMDA BELİRTİLEN6 adet AKŞAM YEMEKLERİ ve 1 Öğle yemeği
JAKARTA DAN BALİYE OTOBÜS YOLCULUĞU
KALİBARU LİMANI-BALİ FERİBOT BİLETİ
BROMO YANARDAGI- SABAH JİP SAFARİ
BORA BODUR TAPINAGI TURU-UNESCO
PRAMBANAN TAPINAGI TURU
TÜM HAVAALANI – OTEL TRANSFERLERİ
EJDER TURIZM - TÜRKÇE REHBERLİK
YEREL REHBERLİK
GİRİŞ BİLETLERİ
Seyahat Sigortası*

    Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
KAPIDA VİZE- 50 USD
AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. TOPLAMI- 25 USD (bali çıkışta ).
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL , HAVALİMANINDA VEZNEYE ÖDENİYOR)
BU TURDA, ŞÖFÖRLER VE KAPTANLAR İÇİN BAHŞİŞLER TOPLAMI –KİŞİ BAŞI *100€.
   


Terms and Conditions


GENEL ŞARTLAR  


**  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
**  Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir 
**  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 
**  Pakete dahil rehberlik hizmeti sadece gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 
**  Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 
**  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir

**  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**  Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
**  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

**  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


**  Uyarılar: 
Ebeveyn pasaportuna kayıtlı çocuklar vize ücreti ödemez.
Normal vize alımı pasaport işleme alındıktan sonra minimum 7 iş günüdür (yoğun zamanlarda gün sayısı artabilir).
Gerekli olan tüm bu evrakların JPEG formatında olması ve gelen dosyaların kime ait ise ona göre isimlendirilerek gönderilmesi gerekmektedir. Bu formatların dışında gelen pasaport kopyaları dikkate alınmayacaktır.

 
**  Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 
** ALSERO TUR  havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
   


Terms and ConditionsBİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu


Endonezya Turu ( Yılbaşı )


Select Dates:
Start date:
 
End date:
 
Contact Details:
 Salutation:  
 First Name:  
 Surname:  
 Date of Birth:  
 Daytime Phone  
 Email Address:  
 Confirm Email address::  
     
 Postal Address:    
 City:  
 Postcode/Zip:  
 State:  
 Country:  
YOUR GROUP DETAILS:
Please state the total number of people.
Persons   Discount Price(1 person) Total
Number of Adults: any person older than 11   
Number of Children age 0-2: born 2012 - 2013 (0%)  € 0,00
Number of Children age 3-6: born 2007 - 2011 (0%)  € 0,00
Number of Children age 7-11: born 2012 - 2013 (0%)   € 0,00
         
PAYMENT DETAILS:
             
DEPOSIT: 100 % 80 % 50 % 30 %   
CARD TYPE: Visa (%2 added) Mastercard (%2 added)    € 0,00
            Total:
YOUR CREDIT CARD DETAILS:
Card Holders Name:
 
Credit Card Number:
 
Expiry Date:
  / (month/year)
Security Code:
  The last digits on the back of your card
Your information will be encrypted with 128 Bit SSL, not stored in your browser and on the website.


Enter the code exactly in the box below:I have read and agree to the terms and conditions specific to this booking