Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Büyük Anadolu Girne Hotel

buyuk-anadolu-girne-hotel-43481.jpg
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Büyük Anadolu Girne Hotel, Kıbrıs Girne mevkiindedir.


Havaalanına olan uzaklık

Kıbrıs Girnedeki Büyük Anadolu Girne Hotel, Ercan Havaalanına 35 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Kıbrıs Girnedeki Büyük Anadolu Girne Hotel, şehir merkezine 1 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Kıbrıs Girnede yer alan Büyük Anadolu Girne Hotel, 70 odalıdır.


Oda Özellikleri

Kıbrıs Girnede bulunmakta olan Büyük Anadolu Girne Hotel`in odalarında, Merkezi Klima, Halı Zemin, Saç Kurutma Makinası, Lcd Tv, Kasa, İnternet, Telefon (Ücretli), Minibar (Ücretli), Kartlı Kapı Sistemi, Duman Dedektörü mevcuttur.


Yiyecek & İçecekler

Kıbrıs Girnede bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel, 2 ayrı konseptte hizmet vermektedir.

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
Kahvaltı 07:00 - 10:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
Kahvaltı 07:00 - 10:00 saatleri arasında, Akşam Yemeği 19:00 - 21:30 saatleri arasında sunulmaktadır.

Tam Pansiyon Konsept Özellikleri
Kahvaltı 07:00 - 10:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği 12:30 - 14:30 saatleri arasında, Akşam Yemeği 19:00 - 21:30 saatleri arasında sunulmaktadır.

Oteldeki Mekanlar
Lobby Bar 09:30 - 23:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Havuz Bar 08:30 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Tesis Özellikleri

Kıbrıs Girnede konumlanmış Büyük Anadolu Girne Hotel`de, Çamaşırhane (Ücretli), Uyandırma Servisi, Emanet Kasa, Doktor (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Aktiviteler

Kıbrıs Girne konumundaki Büyük Anadolu Girne Hotel`de, 1 adet açık havuz ve 1 adet çocuk havuzu vardır.


Ücretli Hizmetler

Kıbrıs Girnede yer alan Büyük Anadolu Girne Hotel`in ücretli hizmetleri arasında, Masa Tenisi, Bebek Bakıcısı bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Kıbrıs Girnede yer alan Büyük Anadolu Girne Hotel`in ücretsiz hizmetleri arasında, Şezlong, Minder, Sauna, Oyun Parkı bulunmaktadır.


Balayı Konsepti

Kıbrıs Girnedeki Büyük Anadolu Girne Hotel`in balayı konseptinde, Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı, Odada Bornoz ve Terlik, Odada Çiçek, Odaya Kahvaltı İkramı, Müsaitliğe Bağlı Oda Upgrade vardır.


Hatırlatmalar

Kıbrıs Girnedeki Büyük Anadolu Girne Hotel`e giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.


Dolu Erken Rezervasyon Müsait Boş
Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu