Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Çelik Palas Hotel

celik-palas-convention-center-thermal-spa-otel-bursa-1501.jpg
Marmara Bölgesi/Bursa
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Bursa Yenişehir Havaalanına 42 km, Mudanya İdo Feribot Limanı 22 km, Uludağ 28 km mesafededir. Yeşil Camii, Kapalı Çarşı ve Mudanya kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır.


Otel Kapasitesi

135 Oda


Oda Özellikleri

Otel`in 39 Premium oda , 81 Superior oda, 3 Deluxe oda ve 12 Junior Suit odası bulunmaktadır.Odalarda LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, PAY tv, minibar, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, banyo mevcuttur.


Yiyecek & İçecekler

Her damağa uygun zengin mönü seçenekleriyle Panaroma Restorantı ve Italyan A la Carte Restorantı, günü yorgunluğunu atacağınız alkollu/alkolsüz içecek seçenekleri ile Lobi bar ve Martı bar hizmeti sunmaktadır.


Tesis Özellikleri

Çelik Palas Convention Center & Thermal Spa Otel şehir merkezinde kültürel ve tarihi yapılara yakın konumu, 15.000 m2 alan üzerine kurulu tarihi yapısı ile misafirlerini ağırlamaktadır.
24 oda servisi, açık ve kapalı otopark, çamaşırhane ve kuru temizleme, bagaj odası hizmeti sunmaktadır.
Toplantı ve organizasyonlarınız için 1200 kişi kapasiteli balo salonu ve yüksek teknoloji ile donatılmış 20-50 kişi kapasiteli toplantı salonu mevcuttur.


Aktiviteler

2500 m2 alan üzerinde 47` sıcaklığındaki kaynak suyu günlük stresten kurtulmak, vücudunuzu ve ruhunuzu yenilemek ve çeşitli hastalıkların tedavisi için misafirlerinin hizmetindedir. Termal Spa & Sağlık Merkezi, Türk hamamı, kapalı termal havuz, dinlenme alanları, sauna, açık yüzme havuzu, masaj, fitness center, bay-bayan kuaförü bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Çelik Convention Center Otel`de termal yüzme havuz,sauna ve spor salonları misafirlerine ücretsiz hizmet verilmektedir.Misafirlerini lobide Taze Portakal suyu ve geleneksel kestane ile Şampanya ikramıyla karşılama,24 saat oda hizmeti,tüm genel alanlarda ve odalarda kablosuz internet bağlantısı ücretsiz hizmetler içerisindedir.


Hatırlatmalar

• Giriş Saati : 14.00
• Çıkış Saati: 12.00 
Tesise hayvan kabul edilmemektedir.BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu