Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Crystal Waterworld Resort & Spa

crystal-waterworld-resort-spa-50710.jpg
Antalya/Belek
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Boğazkent mevkiindeki Crystal Waterworld Resort & Spa, denize sıfır konumdadır.


Havaalanına olan uzaklık

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa, havaalanına 45 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa, Şehir merkezine 50 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Belek`te yer alan Crystal Waterworld Resort & Spa, 886 odalıdır.


Oda Özellikleri

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa`nın 4 adet oda tipi vardır.

Standart Oda: Ücretsiz Kasa, Lcd Tv, Balkon, Saç Kurutma Makinası, Duşakabin, Merkezi Klima, Wi-fi, Mini Bar, Uydu ve Kablolu Tv, Radyo Kanalları, Merkezi Isıtma / Merkezi Klima, Okuma Lambası, Uyandırma Servisi, Çalışma Masası, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane Hizmeti.

Bağlantılı Oda: Ücretsiz Kasa, Lcd Tv, Balkon, Saç Kurutma Makinası, Duşakabin, Merkezi Klima, Ara Kapı, Wi-fi, Uydu ve Kablolu Tv, Radyo Kanalları, Merkezi Isıtma / Merkezi Klima, Okuma Lambası, Uyandırma Servisi, Çalışma Masası, Mini Bar, Çamaşırhane Hizmeti, 24 Saat Oda Servisi.

Suite Oda: Ücretsiz Kasa, Lcd Tv, Balkon, Sıcak Su Isıtıcısı ile Birlikte Ücretsiz Çay ve Kahve Set Up, Saç Kurutma Makinası, Duşakabin, Ara Kapı, Wi-fi, Mini Bar, Uydu ve Kablolu Tv, Radyo Kanalları, Merkezi Isıtma / Merkezi Klima, Okuma Lambası, Uyandırma Servisi, Çalışma Masası, Çamaşırhane Hizmeti, 24 Saat Oda Servisi.

Aile Odası: Ücretsiz Kasa, Lcd Tv, Balkon, Saç Kurutma Makinası, Duşakabin, Ara Kapı, Wi-fi, Uydu ve Kablolu Tv, Radyo Kanalları, Merkezi Isıtma / Merkezi Klima, Okuma Lambası, Uyandırma Servisi, Çalışma Masası, Mini Bar, 24 Saat Oda Servisi, Çamaşırhane Hizmeti.


Yiyecek & İçecekler

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa, Ultra Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Kahvaltı 07:00 - 10:00 saatleri arasında, Geç Kahvaltı 10:00 - 11:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği 12:30 - 14:30 saatleri arasında, Akşam Yemeği 18:30 - 21:00 saatleri arasında, Gece Çorbası 23:30`da sunulmaktadır.

Snack Saati 11:30 - 17:00 saatleri arasında, Coffe Break 17:00 - 18:00 saatleri arasında sunulur.

Oteldeki Mekanlar
Lobby Bar 10:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Garden Bar 20:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Pool Bar 10:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Pool Snack Bar 10:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Beach Bar 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Cocktail Bar 20:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Disko Bar 23:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Tesis Özellikleri

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa`da, Çamaşırhane (Ücretli), Market (Ücretli), Doktor (Ücretli), Berber (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Ücretli Hizmetler

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa`nın ücretli hizmetleri arasında, Langırt, Bilardo, Bowling, Masaj bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa`nın ücretsiz hizmetleri arasında, Tenis, Basketbol, Sinema, Dart, Masa Tenisi, Fitness, Beach Voleybol, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı, Jakuzi bulunmaktadır.


Hatırlatmalar

Belek`teki Crystal Waterworld Resort & Spa`ya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.


Toplantı Detayları

Salon Ebat 
(m)
Yükseklik 
(m)
Alan 
(m²)
Tiyatro Sınıf U Düzen Banket
Gala
Kokteyl
Salon A 17,1 * 47,90 3.70 814 750 500 140 640 800
Cinema   3.70 70 49        

Detaylar
 


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu