Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

crystal-palace-luxury-resort-spa-22010.jpg
Side/Çolaklı
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Side Çolaklı mevkiindeki Crystal Palace Luxury Resort & Spa, denize sıfır konumdadır. 150 m. sahil uzunluğunda, 190 m. genişliğinde ince kumlu özel plajı bulunmaktadır.


Havaalanına olan uzaklık

Side Çolaklıdaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa, Antalya Havalimanına 55 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Side Çolaklıdaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa, Antalya şehir merkezine 65 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Side Çolaklıda yer alan Crystal Palace Luxury Resort & Spa, 38 Deniz Manzaralı Standart Oda, 172 Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda, 67 Kara Manzaralı Standart Oda, 22 Deniz Manzaralı Aile Odası, 132 Yandan Deniz Manzaralı Aile Odası, 16 Kara Manzaralı Aile Odası, 6 Balayı Odası, 50 Junior Suite, 6 Paşa Suit olmak üzere 509 odalıdır.


Oda Özellikleri

Side Çolaklıda bulunmakta olan Crystal Palace Luxury Resort & Spa`da, 5 adet oda tipi vardır.

Standart Oda:
Standart Oda: Zemin Laminant Parke, Merkezi Klima, Dizüstü Bilgisayar Koymaya Uygun Kasa, Uydu Yayınlı Lcd Tv, Müzik Yayını, Minibar, Direkt Telefon, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Kartlı Kilit Sistemi, Duman Dedektörü, Banyolarda Duş, Telefon, Fön.

Aile Odası: Zemin Laminant Parke, Merkezi Klima, Dizüstü Bilgisayar Koymaya Uygun Kasa, Uydu Yayınlı Lcd Tv, Müzik Yayını, Minibar, Direkt Telefon, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Kartlı Kilit Sistemi, Duman Dedektörü, Banyolarda Duş, Telefon, Fön.

Balayı Odası: Direkt deniz manzaralı olup özel balayı tefrişatlıdır. 1 yatak odalı ve oturma köşesi, büyük köşe Jakuzi mevcuttur. Zemin halıdır.

Junior Suite: Yandan deniz manzaralı olup, 1 yatak odası ve geniş oturma bölümü (120 cm yüksekliğinde ara bölme mevcuttur), Jakuzi küvetli, duşlu banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. 22 adedi duş ve Jakuzi küvetli olup, diğer 28 adedi sadece Jakuzi küvetlidir.

Paşa Suite: Direkt deniz manzaralı olup, özel ve farklı dekore edilmiş 2 ayrı yatak odası, 1 salon,4 Pasha Suite de açık mutfak, 2 ayrı banyo, 4 adet teras ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.


Yiyecek & İçecekler

Side Çolaklıda bulunan Crystal Palace Luxury Resort & Spa, Ultra Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Kahvaltı Açık Büfe olarak 07:00 - 10:00 saatleri arasında, A la Carte Kahvaltı 08:30 - 10:00 saatleri arasında, Geç Kahvaltı (Continental) 10:00 - 11:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği Açık Büfe olarak 12:30 - 14:30 saatleri arasında, Öğle Yemeği Çocuk Büfesi 12:00 - 13:00 saatleri arasında, Akşam Yemeği Açık Büfe olarak 19:00 - 21:30 saatleri arasında, Akşam Yemeği Çocuk Büfesi 18:30 - 19:30 saatleri arasında, Gece Yemeği 23:00 - 01:00 saatleri arasında, Gece Sandviç Çeşitleri 00:30 - 07:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Pide, Mantı, Börek 11:30 - 16:30 saatleri arasında, Gözleme 11:30 - 16:30 saatleri arasında, Snack Servisi 12:00 - 16:30 saatleri arasında, Pasta, Kek, Kuki 11:00 - 18:00 saatleri arasında, Açık Dondurma Servisi 16:00 - 18:00 saatleri arasında, Pasta - Çay Saati 15:00 - 17:00 saatleri arasında sunulur.

Restaurantlar
(Rezervasyonlu)
Mexico Restaurant (Meksika Mutfağı) 19:00 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Lamurano Restaurant (İtalyan Mutfağı) 19:00 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Tuğra Restaurant (Osmanlı Mutfağı) 19:00 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bonsai Restaurant (Çin Mutfağı) 19:00 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Caretta Snack Restaurant (Balık Restaurantı) 19:00 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Barlar
Teracce Bar 10:00 - 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Caretta Bar 10:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
24 Saat Lobby Bar saatleri arasında hizmet vermektedir.
Lounge Bar 10:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Pastahane 10:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Paul`s Irish Bar 18:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Cafe Turca 10:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Saphir Disco Bar 23:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Tesis Özellikleri

Side Çolaklıda konumlanmış Crystal Palace Luxury Resort & Spa`da, Çamaşırhane (Ücretli), Uyandırma Servisi, Market (Ücretli), Doktor (Ücretli), Berber (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Aktiviteler

Side Çolaklı konumundaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa`da, 1 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 2 adet çocuk havuzu vardır.


Ücretli Hizmetler

Side Çolaklıda yer alan Crystal Palace Luxury Resort & Spa`nın ücretli hizmetleri arasında, Tenis, Atari Salonu, Langırt, Bilardo, Bowling, Yelkenli, Masaj bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Side Çolaklıda yer alan Crystal Palace Luxury Resort & Spa`nın ücretsiz hizmetleri arasında, Basketbol, Sinema, Dart, Masa Tenisi, Fitness, Beach Voleybol, Aqua Park, Kum Plaj, Şezlong, Minder, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı, Kids Club, Oyun Parkı bulunmaktadır.


Balayı Konsepti

Side Çolaklıdaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa`nın balayı konseptinde, Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı, Odada Bornoz ve Terlik, Odaya Kahvaltı İkramı, A la Carte restaurantta ücretsiz akşam yemeği, Müsaitliğe bağlı oda upgrade, Özel nevresim takımı vardır.


Hatırlatmalar

Side Çolaklıdaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa`ya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.


Toplantı Salonları

Salon Ebat Yükseklik Alan Tiyatro Sınıf T Düzeni U Düzeni Banket Kokteyl
Şehzade 15.52 * 32.00 3,5 496 500 300 - - 240 500
Harem 14.20*12.00  3.30 170 100 75 - - 60 170
Cinema 10.00 *6,00 4 60 50 - - - - -

Detaylar
 


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu